Gabloty "Tradition"

Gabloty Tradition to cała seria produktów, kierowanych do wewnętrznych pomieszczeń. Ich zróżnicowanie sprawia, iż korzystają z nich nie tylko placówki oświatowe, ale również hotele, biura czy restauracje. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, każdy właściciel, szef lub kierownik, może swobodnie komunikować się z określoną grupą odbiorców. Prezentowane gabloty cechują się wytrzymałością, klasyczną, nieco tradycyjną budową oraz funkcjonalnością. Umożliwiają zawieszanie treści zgodnie z potrzebami w miejscach dużego ruchu. To korytarze, hole, gabinety czy konkretne sale. Decydując się na zakup Gablot tego rodzaju, otrzymać można przede wszystkim gwarancję zadowolenia i wieloletności. Co ważniejsze, niemalże każdy produkt można wybrać w interesującej i zgodnej z potrzebami wersji. Nasz sklep oferuje wyłącznie sprawdzone produkty, najlepszych producentów. Warto więc zainteresować się gablotami tego rodzaju, aby mieć pewność wytrzymałości i wysokiej klasy.

Gabloty Tradition są produktami nowoczesnymi, uniwersalnymi, doskonale sprawdzającymi się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stały przepływ informacji.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Drzewko informacyjne...

Cena podstawowa 8 656,74 zł -12% Od Cena 7 617,93 zł
Eleganckie połączenie drewna i aluminium umożliwiające ekspozycję i ochronę informacji w „strefach zielonych” (parki, lasy, drogi leśne, stacje...

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło