Bemar gazowy GN 11 + GN 13

Cena brutto: 9 549,72 zł (z VAT)
Cena netto: 7 764,00 zł
Ilość

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zapytaj o produkt

Bemar gazowy GN 11 + GN 13

Bemar gazowy GN 11 + GN 13

<h3>bemar wodny</h3> <p align="justify">Dostępne w wersji gazowej i elektrycznej, idealne do utrzymywania ciepłej potrawy każdego typu, <span>w odpowiednich zbiornikach 1+1/3GN dla modułu pojedynczego i 2+2/3GN dla modułu podwójnego.</span></p>

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

bemar wodny

Dostępne w wersji gazowej i elektrycznej, idealne do utrzymywania ciepłej potrawy każdego typu, w odpowiednich zbiornikach 1+1/3GN dla modułu pojedynczego i 2+2/3GN dla modułu podwójnego.

100% Bezpieczeństwa

Każda transakcja w naszym sklepie jest ubezpieczonaDogodne formy płatności

Zapłać tak jak chcesz - wybierz dogodną formę płatności za zamówienie

Sklep z doświadczeniem

Sprzedajemy nasze produkty od 2013 roku dla dużych firm, sieci, gmin i urzędów

Najtańsza wysyłka

Oferujemy najtańszą wysyłkę na terenie całej Europy


Opis

bemar wodny

Dostępne w wersji gazowej i elektrycznej, idealne do utrzymywania ciepłej potrawy każdego typu, w odpowiednich zbiornikach 1+1/3GN dla modułu pojedynczego i 2+2/3GN dla modułu podwójnego. W modelu gazowym, dzięki zastosowaniu termostatu, temperatura wody w zbiorniku może być łatwo regulowana i gwarantuje optymalizację zużycia energii. Tłoczony zbiornik, z zaokrąglonymi obrzeżami, zapewnia łatwe czyszczenie i maksymalną higienę.

Płaszczyzna robocza oraz panele przednie i boczne wykonane ze stali nierdzewnej INOX 304. Wnętrze ze stali nierdzewnej. Możliwość zastosowania wielu kombinacji dzięki 6-ściu różnym wymiarom zbiorniczków GastroNorm. Regulacja mocy za pomocą kraniku o działaniu ciągłym. Płomień pilotujący i zawór bezpieczeństwa w termoparze. Piezoelektryczny zapłon z osłoną silikonową. Kranik załadunku wody sterowany na pulpicie oraz czujnik przepełnienia wewnątrz zbiornika. Kulowy kranik rozładunku umieszczony wewnątrz zbiornika, sterowany za pomocą uchwytu atermicznego.

  • wymiary: 400x900x900mm
  • moc: 3,6kW
  • zasilanie: gaz
  • masa: 67,3kg

Szczegóły produktu

020030109

Specyficzne kody

Opinie