Stojaki rowerowe, czyli bezpieczeństwo i wygoda cyklistów

person Wysłane przez: Monika Dymarska list W: Architektura miejska Na: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 71

Posiadamy szeroki wachlarz produktów w którym znajdziesz stojaki rowerowe dopasowane do Twoich potrzeb

 

Nasze produkty przeznaczone są zarówno dla przestrzeni miejskich jak i klientów indywidualnych. Dzięki bogatej ofercie produktowej z pewnością uda Ci się znaleźć dokładnie to, czego szukasz.
Stojaki na rowery szeregowe oraz spiralne, typu U pozwalające na załączenie tabliczki reklamowej lub informacyjnej, jednostronne oraz dwustronne. Wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej i malowanej proszkowo, to realizacje trwałe oraz estetyczne, co przekłada się na funkcjonalność miejsca i ułatwia utrzymaniem porządku.

Stojaki rowerowe:
- 5 lat gwarancji.

Funkcjonalność dopasowana do Twoich potrzeb


Stojaki wielostanowiskowe, wytrwałe i funkcjonalne tworzymy dla przestrzeni miejskich oraz sklepów, a także klientów indywidualnych, z uwzględnieniem docelowego miejsca, w którym nasz produkt zostanie umieszczony.
 
Wieszaki rowerowe i stojaki – wygoda i komfort


Zastosowanie wieszaków oraz stojaków, niezależnie od miejsca: czy to w domu, sklepie lub na parkingu, pozwoli na utrzymanie porządku. Do przestrzeni wprowadzi ład i podniesie jej funkcjonalność.

Błyskawiczny montaż

Wykonane przez nas stojaki można zamontować bezpośrednio na betonie lub trawie bądź przytwierdzić do ściany. Oferujemy także stojaki wolnostojące.

Funkcjonalność oraz trwałość wykonania

Jeśli poszukujesz miejsca dla swojego roweru, które ułatwi utrzymanie porządku a także będzie Ci służyć przez lata, oferujemy zarówno wieszaki rowerowe jak i stojaki, w zależności od Twoich potrzeb.
Funkcjonalność, wygoda, estetyczny wygląd oraz najwyższej jakości materiały, to elementy składające na praktyczny produkt, który do przestrzeni wprowadzi ład oraz ułatwi rowerzystom korzystanie z konkretnego miejsca.
Dodatkowo oferujemy możliwość skorzystania z takich produktów jak stojaki ekspozycyjne, stojaki na hulajnogi, podpórki do rowerów oraz innego rodzaju akcesoria. Wszystkie nasze realizacje wyróżniają się trwałością oraz wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dlatego posiadają 5 lat gwarancji.

 

 

 

 

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło