Wyposażenie rowerowni – idealne dla małych jak i dużych pomieszczeń

person Wysłane przez: Monika Dymarska list W: Architektura miejska Na: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 38

Szeroki wybór produktów przeznaczonych dla rowerowni oraz garaży.

W kategorii wyposażenie rowerowni dostępnych jest szereg produktów dedykowanych garażom, piwnicom, serwisom i sklepom oraz osiedlowym rowerowniom. Nasze produkty w znaczącym stopniu ułatwią przechowywanie rowerów oraz utrzymanie porządku w pomieszczeniu. Funkcjonalność połączona z estetycznym wykonaniem, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, wzbudzi zainteresowanie zarówno klientów indywidualnych, jak i firm, deweloperów, czy wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.
Do Państwa dyspozycji są jedno oraz wielostanowiskowe wieszaki ścienne w wersjach Lift i Clif zsynchronizowane z pedałami SPD, uniwersalne modele DUO oraz wiele nowoczesnych rozwiązań, w których efektowny wygląd połączony został z użytecznością.

Każdy wieszak rowerowy, zarówno do domu jak i firmy posiada 2 lata gwarancji.

Najwyższa jakość materiałów, produkty dopasowane do potrzeb.

W produkcji elementów stosujemy stal najwyższej jakości, dodatkowo pokrytą warstwą cynku lub malowaną techniką proszkową. Jako bezpośredni producent uchwytów oraz wieszaków rowerowych, zapewniany najwyższą jakość oraz staranność wykonania.

Wyposażenie rowerowni – idealne dla małych jak i dużych pomieszczeń.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, którym zależy na stworzeniu optymalnego miejsca do przechowywania roweru w domu, czy mieszkaniu, jak i firm pragnących rozbudować przestrzeń przeznaczoną dla rowerzystów. Uchwyty i stojaki Dotare przeznaczone są do aranżacji w małych i dużych pomieszczeniach. Zastosowanie konstrukcji modułowej umożliwia na stworzenie nieograniczonej liczby stanowisk.

Dbałość o bezpieczeństwo rowerów

Wykonane przez nas produkty są w pełni bezpieczne dla rowerów. Dzięki zastosowaniu gumowych osłon, montowanych na końcach uchwytów, niwelujemy możliwość powstania zarysować oraz innego rodzaju uszkodzeń mechanicznych. Dostępne są również modele przeznaczone do zapinania rowerów za ramę.


Stojaki i wieszaki rowerowe dedykowane przestrzeniom wielkopowierzchniowym

Jako producenci wieszaków oraz stojaków gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność i bezpieczeństwo. Jako specjaliści w wyposażaniu rowerowni o dużym metrażu, z duża liczbą stanowisk, oferujemy kilka modeli doskonale pełniących swoje zadanie, co umożliwia ekonomiczne oraz efektywne zagospodarowanie przestrzeni.
Nasze produkty posiadają Świadectwo Jakości produktu. Wszystkie objęte są gwarancją na okres 2 lat.

 

 

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

niedziela poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło