Architektura miejska

Istnieje 197 obrazów.

Firma Dotare, oferuje szeroką gamę elementów architektury miejskiej, które za sprawą swojej uniwersalności, sprawdzą się w wielu miejscach przestrzeni publicznej. Nasza oferta zawiera rozwiązania, które z powodzeniem występują w dużych i mniejszych centrach miast, a są to: donice parkowe, ławki, kosze miejskie oraz pozostałe meble miejskie, nadające indywidualny charakter miejscu, w którym się pojawią. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań nie tylko funkcjonalnych, ale również poprawiających estetykę oraz krajobraz.

Nasze produkty, gwarantują zachowanie bezpieczeństwa i porządku w różnych rejonach miasta, począwszy od terenów publicznych, po obszary prywatne. Asortyment architektury miejskiej firmy Dotare, z powodzeniem stosowany jest w miejscach jak: skwery, parki, palce zabaw, osiedla czy ulice. Tworzone są z myślą o poprawie wizerunku i atrakcyjności miejsca. Niezależnie od tego, czy poszukiwane są rozwiązania, z myślą o zabytkowych dzielnicach czy nowoczesnych miejskich przestrzeniach, nasze produkty stworzą z nimi spójną całość. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji.

Prześlij zdjęcie

Last opp bildet ditt, og vi kan velge å ta det med i dette galleriet!

  • Brak wybranego obrazu .png .jpg .gif
  • Maks. 250 znaków

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć