Kuchnia gazowa ECO POWER 6palnikowa z piekarnikie

Cena brutto: 20 170,77 zł (z VAT)
Cena netto: 16 399,00 zł
Ilość

kuchnie eco power

MAXIMA 900 SERIA ECO POWER charakteryzuje się palnikami o średnicy 120 mm i mocy 8 kW o wielkiej wydajności.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zapytaj o produkt

Kuchnia gazowa ECO POWER 6palnikowa z piekarnikie

Kuchnia gazowa ECO POWER 6palnikowa z piekarnikie

<h3>kuchnie eco power</h3> <p align="justify">MAXIMA 900 SERIA ECO POWER charakteryzuje się palnikami o średnicy 120 mm i mocy 8 kW o wielkiej <span>wydajności.</span></p>

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

kuchnie eco power

MAXIMA 900 SERIA ECO POWER charakteryzuje się palnikami o średnicy 120 mm i mocy 8 kW o wielkiej wydajności. Idealna dla garnków, również o dużych wymiarach, o średnicy do 35 cm. Pojedyncze i niezależne ruszty dla lepszej obsługi oraz łatwiejszego czyszczenia.
Szczelne palniki o dużej mocy, wykonane całkowicie z żeliwa i wykończone niklowaną powłoką, z dożywotnią gwarancją oraz zamocowane hermetycznie na płaszczyźnie roboczej, odlanej ze stali nierdzewnej inox AISI 304. Piekarniki są wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej inox oraz są dostępne w wersji elektrycznej i elektrycznej, statyczne e konwekcyjne. Połączenia urządzeń zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający łatwe i dokładne czyszczenie.


Płaszczyzna robocza i panele przednie oraz boczne wykonane ze stali nierdzewnej inox AISI 304. Wnętrze ze stali inox. Palniki wykonane całkowicie z żeliwa, z dożywotnią gwarancją, uruchamiane pokrętłem zaworowym, uszczelnione przeciwko płynom i zamocowane na płycie ze stali AISI 304, głęboko tłoczonej. Termopara awaryjna oraz płomień pilotujący zabezpieczony osłoną z mosiądzu dla łatwego czyszczenia i konserwacji. Elektryczny piekarnik z rezystancjami ze stali nierdzewnej incoloy, o powiększonej średnicy. Grill z funkcją salamandra w górnej części oraz termostat umożliwiający dokładną regulację temperatury w zakresie od 50° do 270° C. Komora piekarnika ze stali AISI 430, 4 poziomy prowadnic oraz drzwiczki wewnętrzne odlewane ze stali nierdzewnej, żebrowane. Lampka kontrolna zasilania i lampka kontrolna osiąganej temperatury. Uchwyty drzwiczek z podwójnego odlewu,o wysokiej rezystancji, wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 o grubości 20/10.

  • wymiary: 1200x900x900mm
  • moc: 48kW (6x8kW)
  • moc piekarnika: 7,5kW/400kW
  • masa: 168kg

Szczegóły produktu

020030037

Specyficzne kody

Opinie