Piaskownica Malwinka

Piaskownica Malwinka

Piaskownica Malwinka 4.5 1 5 14

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Cena netto: 2 532,00 zł
Cena brutto: 3 114,36 zł (z VAT)
Ilość

Dostawa od 63,96 zł brutto
Sprawdź

Zapytaj o produkt

Piaskownica Malwinka

Piaskownica Malwinka

Efektowna, kolorowa i kwadratowa piaskownica Malwinka, która sprawdza się w miejscach jak przedszkolne i publiczne place zabaw. Rozwiązanie w całości wykonane z nieblaknącego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa- HDPE. Konstrukcja produktu wykonana została z wodoodpornej sklejki 18mm. Montaż możliwy jest przy pomocy kotew stalowych. Istnieje opcja zamówienia stolików do piaskownicy.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Efektowna, kolorowa i kwadratowa piaskownica Malwinka, która sprawdza się w miejscach jak przedszkolne i publiczne place zabaw. Rozwiązanie w całości wykonane z nieblaknącego i odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa- HDPE. Konstrukcja produktu wykonana została z wodoodpornej sklejki 18mm. Montaż możliwy jest przy pomocy kotew stalowych. Istnieje opcja zamówienia stolików do piaskownicy lub koparki do piasku.

Klasyczna, kwadratowa piaskownica wykonana z trwałego, nieblaknącego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Doskonała propozycja na każdy plac zabaw, zwłaszcza dla młodszych dzieci, które rozwijają się dzięki wspólnym zabawom w piasku i tworzeniu piaskowych budowli (zabawa w grupie, zabawy konstrukcyjne). W opcji istnieje możliwość wyposażenia piaskownicy w stoliki (numer katalogowy 11.71.0/11.74.0) lub koparkę do piasku (numer katalogowy 03.25.0). Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD w Warszawie.

konstrukcja ze sklejki wodoodpornej 18 mm
montaż za pomocą kotew stalowych

* w opcji stolik A nr katalogowy 11.71.0, stolik B nr katalogowy 11.74.0 albo koparka do piasku ze stali nierdzewnej, nr katalogowy 03.25.0
* opcja wymiary 2,5 x 2,5 m (strefa bezp. 5,5 x 5,5 m)
* możliwość wykonania z tworzywa HDPE

11.68.0.
1000 Przedmioty

Opis

Wysokość
0,3 m
Szerokość
2,2 m
Długość
2,2 m

Specyficzne kody

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło