Piaskownica Malwa Bis

Piaskownica Malwa Bis plac zabaw

Piaskownica Malwa Bis plac zabaw 4.64 1 5 14

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.64 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Cena netto: 4 845,60 zł
Cena brutto: 5 960,09 zł (z VAT)
Ilość

Dostawa od 63,96 zł brutto
Sprawdź

Zapytaj o produkt

Piaskownica Malwa Bis plac zabaw

Piaskownica Malwa Bis plac zabaw

Podwójna, obszerna piaskownica Malwa Bis to kolorowa propozycja na wszystkie place zabaw. Została zaprojektowana z tworzywa HDPE, które jest odporne na warunki atmosferyczne i nie blaknie. Do tego produktu istnieje możliwość zamówienia dodatkowych stolików albo koparki do piasku. Artykuł jest montowany przy pomocy stalowych kotew.

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Podwójna, obszerna piaskownica Malwa Bis to kolorowa propozycja na wszystkie place zabaw. Została zaprojektowana z tworzywa HDPE, które jest odporne na warunki atmosferyczne i nie blaknie. Do tego produktu istnieje możliwość zamówienia dodatkowych stolików albo koparki do piasku. Artykuł jest montowany przy pomocy stalowych kotew. Sama konstrukcja stworzona została z wodoodpornej sklejki liściastej 18 mm. 

Duża, podwójna piaskownica wykonana z trwałego, nieblaknącego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Urządzenie doskonale sprawdzi się na przedszkolnym i szklonym placu zabaw – wszędzie tam, gdzie bawią się młodsze dzieci, które uwielbiają zabawy w piasku. W opcji istnieje możliwość wyposażenia piaskownicy w stoliki (numer katalogowy 11.71.0/11.74.0), koparkę do piasku (numer katalogowy 03.25.0) lub plandekę zabezpieczającą piasek przed zanieczyszczeniami. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN – EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD w Warszawie.

konstrukcja ze sklejki liściastej wodoodpornej 18 mm
montaż za pomocą kotew stalowych
* w opcji stolik A nr katalogowy 11.71.0, stolik B nr katalogowy 11.74.0 albo koparka do piasku ze stali nierdzewnej, nr katalogowy 03.25.0
* w opcji wyposażamy piaskownicę w plandekę zabezpieczającą
* możliwość wykonania z tworzywa HDPE

11.67.1.
1000 Przedmioty

Opis

Wysokość
0,3 m
Szerokość
3 m
Długość
4 m

Specyficzne kody

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło