Kocioł warzelny parowy HIGHTECH MAXI z grzaniem

43 779,39 zł
Brutto

kocioł warzelny

Dostępne w wersji z podgrzewaniem bezpośrednim dla gotowania potraw płynnych niewymagających mieszania, oraz w wersji z podgrzewaniem pośrednim (gazowe i elektryczne) dla potraw gęstszych, takich jak kremy i sosy.

kocioł warzelny

Dostępne w wersji z podgrzewaniem bezpośrednim dla gotowania potraw płynnych niewymagających mieszania, oraz w wersji z podgrzewaniem pośrednim (gazowe i elektryczne) dla potraw gęstszych, takich jak kremy i sosy.
Zbiornik ze stali AISI 316, z wysoką odpornością na korozję powodowaną solą i sosami, może być również stosowany do gotowania dużych ilości warzyw, poprzez umieszczenie w nim koszy. Operacje czyszczenia i konserwacji są ułatwione dzięki zaokrąglonym obrzeżom oraz kranikowi odprowadzającemu, łatwemu w demontażu: ewentualne niewielkie wycieki spływają do otworu w powierzchni.

Płaszczyzna robocza oraz panele przednie i boczne ze stali nierdzewnej inox AISI 304. Zbiornik gotujący ze stali nierdzewnej inox AISI 304 o grubości 15/10, dno ze stali nierdzewnej inox AISI 316 o grubości 20/10. Podgrzewanie typu pośredniego, za pomocą pary. Kraniki wody zimnej i ciepłej umieszczone na płaszczyźnie roboczej, z usuwalnym dzióbkiem, do napełniania i mycia zbiornika. Kranik odprowadzający, 2” z chromowanego mosiądzu z izolowanym uchwytem. Optymalizacja temperatury gotowania dzięki zaworowi regulującemu dopływ pary. Cztery bloczki mocujące przykręcane śrubami, regulowane ręcznie, z zaworem o stałej wartości wytarowania 0,05 bar.

  • wymiary: 800x900x900mm
  • pojemność: 200l
  • moc: 31kW
  • zasilanie: para
  • masa: 250kg
020030065
1000 Przedmioty

Specyficzne kody

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło