Oczomyjki i natryski bhp

Oczomyjki i prysznic bezpieczeństwa- najważniejsze aspekty 

W licznych zakładach pracy, gdzie występuje głównie niebezpieczeństwo kontaktu pracowników w połączeniu z substancjami żrącymi, jak i również toksycznymi oraz wysoką temperaturą bez wątpienia każdy indywidualny wypadek podczas wykonywanej pracy może jednak zakończyć się kalectwem bądź śmiercią osoby poszkodowanej. W związku z czym pierwsza pomoc powinna zostać udzielona szybko oraz bezpośrednio w chwili zdarzenia. Powinno się to już odbywać przed przyjazdem pogotowia. 

Należy być także świadomym, że w żaden sposób nie wystarczą jednak dobre chęci czy tak zwane cykliczne szkolenia naszego personelu. Niezbędne okazują się być wszelkie rozwiązania techniczne, które w szczególny sposób umożliwiają ekspresowe działanie – również samemu poszkodowanemu.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Oczomyjki – ich istota

Myjki dla oczu przeznaczone są do niezwykle szybkiego przemywania naszych oczu. Odbywa się to zgodnie z przeprowadzonymi badaniami. Powszechnie wiadomo, że zanieczyszczone oko posiada zdolność do samooczyszczania. Wykorzystywane jest to głównie poprzez naturalne mechanizmy. Zalicza się do nich mruganie oraz łzawienie. 

Niezwykle szybkie okazuje się być niezwykle szybkie przemycie oka. Musi odbyć się to w taki sposób, aby były one wypłukiwane zanieczyszczenia w taki sposób kierowany na zewnątrz oka.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło