Prysznice bezpieczeństwa

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Miejsca, gdzie pracownicy wykonują czynności z udziałem agresywnych cieczy lub substancji łatwopalnych, zawsze narażone są na ryzyko wypadku. Jego następstwa mogą być różne, od skażenia ciała lub oczu po poparzenia różnego stopnia. Czasami nawet mimo podjęcia wszelkich kroków mających zapewnić bezpieczeństwo, zdarza się incydent. Wtedy właśnie z pomocą przychodzą prysznice bezpieczeństwa ratunkowe.

Prysznice bezpieczeństwa mają za zadanie jak najszybsze pozbycie się wysokiej temperatury, ugaszenie odzieży lub obmycie ciała osoby, z zagrażających zdrowiu i życiu substancji. Prysznice ratunkowe to gwarancja optymalnej pomocy, w nagłych wypadkach, z udziałem niebezpiecznych substancji lub ognia.

W naszej ofercie posiadamy prysznice bezpieczeństwa zarówno do oczu, jak i ciała z różnych materiałów wykonania. Prysznice bezpieczeństwa ratunkowe za sprawą ich małych gabarytów, mogą być montowane do sufitu, ściany lub nad drzwiami. Wykonane są najczęściej ze stali szlachetnej lub tworzywa, co zapewnia ich optymalną wytrzymałość.

 

 

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć