Rozwiązania dla palących

Rozwiązania dla palących są szczególnie istotne, biorąc pod uwagę ogólny zakaz palenia w miejscach publicznych. Zdarza się jednak, iż powstają specjalne palarnie, umożliwiające oderwanie się od pracy na potocznie nazywanego „dymka”. Prezentowane produkty, znajdujące się w tej kategorii to przede wszystkim wysoka jakość i różnorodność. Zainteresowani odnajdą tu popielniczki, specjalne wiaty dla palaczy, jak również ławki podpórki. Współczesna architektura miejska sprzyja bowiem tworzeniu nowych koncepcji, sprawdzających się w każdej sytuacji. To dlatego tak wielu klientów z całej Polski, decyduje się na artykuły z poniższej strony. Są one bowiem komfortem nie tylko osób palących, ale także ich przeciwników. Dlatego też polecamy różnorodne produkty z tej kategorii. Niech każdy pracownik, czy klient poczuje się swobodnie i będzie mógł samodzielnie zdecydować, czy chce palić, czy też nie. Oferujemy bowiem koncepcje nowoczesne, pozwalające na wydzielenie i wyposażenie specjalnych miejsc, w których można zapalić papierosa.

Rozwiązania dla palących to wygoda i zadowolenie, zarówno zwolenników, jak i przeciwników papierosów. Spełniająca oczekiwania wszystkich. 

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Kosz na śmieci popielnica...

Cena podstawowa 661,74 zł -13% Cena 575,71 zł
Metalowy kosz na odpady papierowe o pojemności 17 litrów, estetyczny i funkcjonalny, wyposażony w popielnicę o pojemności 2 litrów zapobiegającą...

Popielnica w kształcie...

Cena podstawowa 821,64 zł -13% Od Cena 714,83 zł
Pełna widoczność na ulicy! Czyli jak walczyć z rzucaniem niedopałków na ulicę bez utraty bezpieczeństwa gwarantowanego przez słupek uliczny.

Popielnica przykręcana w...

Cena podstawowa 763,83 zł -10% Od Cena 687,45 zł
Pełna widoczność na ulicy! Czyli jak walczyć z rzucaniem niedopałków na ulicę bez utraty bezpieczeństwa gwarantowanego przez słupek uliczny.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło