Nowoczesność i bezpieczeństwo wspólnej przestrzeni, czyli kilka słów o firmie.

Firma Dotare odpowiedzialną za projektowanie, sprzedaż oraz montaż produktów z zakresu architektury miejskiej i obiektów handlowych. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza techniczna w tym zakresie umożliwia aranżowanie przestrzeni publicznej zgodnie z najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami Klientów.

Współpracując z najlepszymi ekspertami w branży działamy skutecznie i innowacyjnie. Swoje działania opieramy na rozwiązaniach oryginalnych ale przede wszystkim użytkowych i bezpiecznych. Zadowolenie Klientów ma kluczowe znaczenie, dlatego dobrze wsłuchujemy się we wszelkie uwagi i prośby, dopasowając projekt do indywidualnych potrzeb.

Czemu zawdzięczamy swój sukces?

Innowacyjności!

Stawiając na unikalny projekt bazujemy na najbardziej innowacyjnych koncepcjach, sprawdzających się w miastach na całym świecie. Najlepsze rozwiązania w branży dają bowiem nieograniczone możliwości kreacji praktycznych w codziennym funkcjonowaniu. Przestrzeń publiczna wymaga  pomysłów skrupulatnych, trwałych i dopasowanych do swojego przeznaczenia. Nasze działania skupiają się zatem na obszarzach bezpieczeństwa i estetyki.

Nowoczesności i design-owi!

Tworząc publiczną przestrzeń pamiętamy o tym, jak istotnym elementem jest wizualny efekt. Właściwie zaprojektowane rozwiązania dają bowiem poczucie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim użytkownikom. Nasze koncepcje, dzięki spójności i elegancji nadają kolekcjom wyjątkowego charakteru. Tworzymy bowiem z pasją i dbałością o najmniejszy szczegół.

Trwałości zastosowanych rozwiązań!

Nie sztuką jest stworzyć coś kruchego i banalnego w swojej formie. Prawdziwe wyzwanie stanowi projekt a także wykonanie przestrzeni bogatej w rozwiązania wytrzymałe i odporne na upływ czasu. Zastosowanie sprawdzonych materiałów jest gwarancją zadowolenia i utrzymania charakteru przestrzeni publicznej na wiele lat.

Dotare.pl jest wyjątkowym rozwiązaniem, zyskującym na popularności i zaufaniu Klientów. Szeroki zakres usług sprawia, iż każda zainteresowana osoba ma możliwość dokonania właściwego wyboru i uzyskania fachowego wsparcia, rozpoczynając od etapu projektowania po wykonanie i montaż włącznie. Elastyczność, którą oferujemy wyróżnia nas spośród konkurencji. 

Jako stabilny partner proponujemy kompleksowe usługi o najwyższym standardzie. Myślimy i działamy przyszłościowo! Sprawdź nas!

Biuro Sklepu internetowego Dotare.pl

ul. 1 maja 93 25-614 Kielce

tel. 41 2020490

Magazyn Sklepu internetowego Dotare.pl

Ul. Kolberga 20 b

25-626 Kielce

-------

Adres siedziby produkcja:

Meblodex

ul. Berezów 17
Suchedniów

woj. świętokrzyskie.