Kosze i pojemniki do segregacji śmieci

Kosze i pojemniki do segregacji odpadów i śmieci najnowsze modele z atestami

Pojemniki do segregacji śmieci metalowe oraz z tworzyw. Zamów pojemnik do segrecji odpadów z dostawą do biura lub gminy.Nasze pojemniki wyposażone są w specjalne otwory wrzutowe i są odpowiednio pomalowane: PLASTIK – kolor żółty, SZKŁO – kolor zielony, PAPIER – kolor niebieski.Pojemniki przystosowane są do zbierania:szkła, makulatury i innych odpadów. Wszystkie pojemniki do segregacji posiadają przepisowe oznakowanie oraz spełniają wymagania norm Polskich i Unii Europejskiej.

Aktywne filtry

Kosze i pojemniki do segregacji śmieci

Kosze metalowe oraz z tworzyw. Zamów pojemnik do segregacji odpadów z dostawą do biura lub gminy. Nasze pojemniki wyposażone są w specjalne otwory wrzutowe i są odpowiednio pomalowane:

PLASTIK – kolor żółty

SZKŁO – kolor zielony

PAPIER – kolor niebieski.

Pojemniki przystosowane są do zbierania: szkła, makulatury i innych odpadów. Wszystkie pojemniki do segregacji posiadają przepisowe oznakowanie oraz spełniają wymagania norm Polskich i Unii Europejskiej.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć