Słupki parkingowe betonowe drogowe

Słupki Betonowe - Trwałe i estetyczne drogowe różne wymiary i kolory

Odkryj idealne rozwiązanie dla Twoich przestrzeni publicznych: słupki betonowe w różnych kształtach i rozmiarach

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt rodzajów betonowych słupków parkingowych

Już dziś znajdź idealny słupek dla swojego miejskiego krajobrazu!

Odporne na działanie czynników atmosferycznych

Nasze słupki betonowe zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać wszystkie warunki pogodowe. Nie zniszczy ich wiatr ani deszcz, są doskonale widoczne nawet w ciemności, dzięki czemu stanowią bezpieczny element przestrzeni publicznej.

Solidnie i estetycznie wykonane

Do stworzenia naszych słupków betonowych wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiał od zaufanych dostawców. Dzięki temu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i zapewniają doskonały wygląd przez długie lata.

Wolnostojące lub mocowane do podłoża za pomocą specjalnych prętów

Nasze słupki dostarczane są ze specjalnymi prętami do mocowania w ziemi, dzięki czemu możesz je łatwo i bezpiecznie zamontować w swoim miejskim krajobrazie.

Oferta obejmuje słupki betonowe o różnych kształtach i rozmiarach. Możemy wykonać między innymi kule, graniastosłupy, sześciokąty, a także dziesiątki innych. Okrągłe słupki betonowe mają średnice od 20 do 50 cm, dlatego chętnie dostosowujemy je do zaleceń klienta. Największe oferowane produkty osiągają nawet 110 cm.

Stosowany przez nas beton wyróżnia się doskonałym wyglądem, dlatego sprawdzi się w każdym otoczeniu. Możesz wybrać słupki z betonu architektonicznego w kolorze białym lub szarym. Słupki parkingowe nie muszą więc być szare, choć taka możliwość zawsze istnieje.

Jednocześnie nie zapominamy o designie. Betonowe słupki parkingowe tworzone są na podstawie naszych autorskich projektów. Każdy pomysł jest niepowtarzalny i nawiązuje do najlepszych trendów na całym świecie.
Dzięki temu mają Państwo pewność, że otrzymują Państwo niepowtarzalne elementy dla każdego miasta.
Jeśli interesują Państwa profesjonalnie wykonane słupki z betonu architektonicznego

Znajdź idealny słupek do swojego miejskiego krajobrazu już dziś!