Ławki dwustronne

Ławki dwustronne miejskie i ogrodowe największy wybór w Polsce

Aktywne filtry

Ławki parkowe miejskie dwustronne to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i oszczędności miejsca. Mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów, choć najczęściej spotykane ławki dwustronne wykonane są z metalu, stali nierdzewnej lub połączenia drewna i żeliwa lub drewna i metalu. Wykonane z mocnych materiałów, stosunkowo ciężkie i stabilne, zapewniają długotrwałe użytkowanie bez większych nakładów na konserwację. Duża część podwójnych modeli ławek miejskich i parkowych, dla dodatkowej stabilności, posiada opcję stałych mocowań.

Budowa takiej ławki jest prosta: dwie oddzielne części, które są połączone centralną konstrukcją nośną, która decyduje o jej kształcie i stabilności. Niektóre modele posiadają również poprzeczki, na których można umieścić torby lub inne rzeczy, które trzeba mieć pod ręką podczas przerwy w pracy. Tego typu ławki często wykorzystywane są również jako schronienia przed deszczem lub wiatrem, gdy są przykryte przezroczystymi osłonami z tworzywa sztucznego.

W przestrzeni miejskiej ławki dwustronne pełnią bardzo ważną rolę: pozwalają odpocząć na przykład podczas spaceru lub załatwiania różnych spraw w mieście, sprawiają również, że miasto staje się znacznie bardziej przyjazne dla mieszkańców i turystów. Wybierając najbardziej odpowiednie ławki miejskie lub parkowe, mamy do wyboru wiele modeli, m.in.