Ławki parkowe i ogrodowe

Ławki parkowe i ogrodowe to efektowność i funkcjonalność mieszkańców
Współczesna urbanistyka zakłada projekty funkcjonalne i wygodne. Dlatego, niemalże na stałe w krajobraz miast wpisały się ławki parkowe i ławki ogrodowe.
Te nowoczesne, designerskie- wykonane z aluminium czy metalu, oraz nieco bardziej stonowane, klasyczne i drewiane. Ich obecność pozwala na drobinę odpoczynku podczas przemieszczania się z miejsca na miejsce, stanowi okazję do rozmowy ze znajomymi w parku, ścieżce rowerowej lub na rynku miasta. Obecność mebli ławki parkowe i ławki ogrodowe aktywizuje społeczeństwo. Dlatego w ofercie znalazły się różnorodne rozwiązania ławek, stanowiące brakujący element tego, co zakłada aranżacja ulicy.

Aktywne filtry

Ławka parkowa miejska - jakie są jej rodzaje?

Zarówno ławki parkowe jak i ogrodowe, stworzone są z myślą, aby stały na zewnątrz cały rok. Możliwe jest to, dzięki ich wytrzymałej i odpornej na warunki atmosferyczne konstrukcji. Tym produktom niegroźny jest śnieg, deszcz, grad, mróz czy upał. Szeroki wachlarz asortymentu, który dostępny jest w naszej firmie, umożliwia dobór ławek, wykonanych z różnego rodzaju materiałów. To np. ławki betonowe, ławki drewniane czy ławki metalowe. Niezależnie od przeznaczenia tego elementu, z pewnością dopasujemy produkt do swoich potrzeb.

Ławki parkowe drewniane

Ławki tego typu to nieodłączny element parkowego krajobrazu, który jest niezbędny również w ogrodzie. Umożliwiają odpoczynek po ciężkim dniu w pracy lub po długim spacerze w pięknej scenerii. Czas na świeżym powietrzu jest wskazany osobom w każdym wieku. Ławki drewniane mogą być przystankiem, lub miejscem spotkań bliskich osób. Wygodne drewniane oparcia, zapewnią stabilną pozycję oraz komfort użytkowania. Ławki parkowe, szczególnie polecane są do zazielenionych przestrzeni. W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo ławki drewniane z oparciem lub bez.

Ławki metalowe

Ławka miejska z metalu, wykonana z nierdzewnego materiału, to konstrukcja bardzo wytrzymała i odporna na czynniki zewnętrzne. Innowacyjny design, wpasuje się we wszystkie nowoczesne przestrzenie. Cechuje się niezwykłą estetyką i jest elementem dopełniającym aranżacje ulic, przystanków autobusowych, rynków czy firm lub instytucji.

Ławki parkowe betonowe

Ławka z betonu architektonicznego to ostatnio bardzo popularny wybór we wszelkich aranżacjach i projektach architektonicznych. Beton na stale zagościł w różnych przestrzeniach i za sprawą swoich właściwości coraz częściej jest wykorzystywany przez miasta, gminy czy galerie handlowe.

Materiał ten charakteryzuje się ogromną odpornością na wszelkie niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jest niebywale wytrzymałym kruszcem, na którego akty wandalizmu nie robią wrażenia. Ławki betonowe widujemy coraz częściej na miejskich skwerach, placach zabaw, przed centrami handlowymi czy w parkach.

Ławki miejskie

Meble miejskie w naszej ofercie to wysokiej jakości produkty, które wpasują się w ramy nowoczesnych i klasycznych przestrzeni. Oferujemy asortyment skrojony na miarę potrzeb klienta.

Ławka miejska parkowa – jak zamówić ?

Każdy produkt w naszej ofercie posiada kilka wariantów kolorystycznych. Istnieje również możliwość dobrania wymiaru danego elementu. Na życzenie klienta tworzymy również ławki według indywidualnego projektu. Cechuje nas wysoka elastyczność, więc jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje. Zapraszamy do kontaktu.