Słupki drogowe

Słupki drogowe zapewniają ochronę obywatelom oraz umożliwiają rozgraniczenie stref pieszych i rowerowych czy samochodowych.

Projektowanie miasta musi uwzględniać jego funkcjonalność ale również zwracać uwagę na walory estetyczne, wpływające na dobre samopoczucie jego obywateli. Dlatego też w ofercie znalazły się różnorodne słupki, zarówno te dekoracyjne, jak i łańcuchowe, z obecnością których dużo łatwiej zagospdarować określoną przestrzeń. To rozwiązania praktyczne, sprawiające, że urbanistyka miasta jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań obywateli. Dzięki nowoczesnym słupkom aranżacja ulicy jest przyjemna i funkcjonalna, co dodatkowo wpływa na jej atrakcyjność.

Aktywne filtry

Słupki drogowe od dotare zapewniają bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego. Są bardzo prostym, wręcz banalnym rozwiązaniem, ale wykazują się niesamowitą funkcjonalnością i są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wykonane z miękkiego tworzywa sztucznego nie spowodują uszkodzeń, a jednocześnie są dość skutecznym mechanizmem.

Kolory słupków ostrzegawczych są zróżnicowane, ale zawsze w odcieniach odblaskowych, dzięki czemu mogą one zapewnić bezpieczeństwo także po zmroku lub podczas wyjątkowo niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak ulewny deszcz czy mgła.

Różne rodzaje słupków drogowych

Standardowe słupki drogowe, które stosowane są w miejscach do jazdy, podczas próby rowerowej czy odświeżania przejść dla pieszych, wykonane są z tworzywa sztucznego. Plastikowe słupki drogowe są tanie i lekkie pozwalają na ich szerokie zastosowanie, zawsze i wszędzie.

Do solidnego zabezpieczenia drogi na stałe stosuje się metalowe lub betonowe słupki drogowe. Ich kolorystyka nie różni się od plastikowych. Również w kolorach fluorescencyjnych posiadają elementy odblaskowe. Do ich wykonania używa się trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów, dzięki czemu mogą być stosowane w każdych warunkach.