Ławki metalowe

Ławki metalowe ogrodowe, parkowe i miejskie pod wymiar i kolor wybrany przez klienta

Ławki metalowe

Aktywne filtry

Ławka to bez wątpienia element, który służy nie tylko do odpoczynku, podczas dłuższych spacerów, lecz również miejsce spotkań okolicznych mieszkańców. Ławka metalowa zapewnia tą funkcjonalność, dodatkowo będąc świetną ozdobą otoczenia. To element, który pasuje do parków, skwerów, uliczek miejskich lub w pobliżu przystanków autobusowych.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ławki metalowej do głównej alej spacerowej, czy do parku, w naszej bogatej ofercie, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Proponujemy ławki metalowe z oparciem, lub bez. Występują również w wersjach z drewnianymi wykończeniem.

Posiadamy ławki metalowe, z których skorzystają zarówno ludzie młodzi, lubiący żyć aktywnie, jak i seniorzy, ceniący sobie wygodę i spokój. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i prywatnych ogrodach.

Ławki metolowe miejskie i parkowe to konstrukcje, które odporne są na warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne. Wykonane są z materiałów, które posiadają właściwości antykorozyjne. Ich specjalnie zaprojektowany, ergonomiczny kształt, zapewnia wygodę użytkowania.

Ławki metalowe to doskonałe meble miejskie. Można je spotkać w parkach, na skwerach i ulicach, są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają regularnej konserwacji.

Ławki miejskie wykonane z metalu mogą przybierać różne formy: dużą popularnością cieszą się zarówno ławki metalowe z oparciem, jak i modele bez oparcia. Mogą być wyposażone w podłokietniki, producenci oferują również modele dwustronne, które doskonale sprawdzają się w parkach czy na skwerach. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów ławki metalowe są również trwałe i nie wymagają regularnej konserwacji, a ich ogólnie niewielka waga sprawia, że są łatwe w transporcie.

Ławki metalowe to zazwyczaj nowoczesne modele, które doskonale sprawdzają się w przestrzeniach miejskich charakteryzujących się współczesną architekturą. Producenci oferują bardzo szeroki wybór modeli miejskich ławek metalowych, które mogą mieć bardzo różnorodne kształty - metalowe elementy takich ławek mogą być dowolnie formowane, możemy więc wybierać wśród ławek prostokątnych, na owalnej podstawie, wykonanych z metalowych listew lub jednolitych profili metalowych.