Wiaty rowerowe

Ekologiczne wiaty rowerowe pozwalają na ochronę rowerów mieszkańców w miejscach użytku publicznego.

Ekologiczna urbanistyka miasta zakłada rozwiązania, sprzyjające ochronie środowiska. Dlatego współczesna aranżacja ulic czy placów coraz częściej uwzględnia nowoczesne wiaty rowerowe, pozwalające na ochronę rowerów mieszkańców. Produkty znajdujące się poniżej to koncepcje klasyczne jak i designerskie. Wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów gwarantują wieloletnie użytkowanie i estetyczny wygląd. Projektowanie miasta korzystne dla mieszkańców to wykorzystanie takich artykułów w celu większej aktywizacji społeczeństwa.

Aktywne filtry

 Wiata rowerowa to konstrukcja chroniąca rowery przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, śnieg i wiatr. Wiaty rowerowe można zazwyczaj spotkać na terenach miejskich, gdzie często są wykorzystywane do ochrony rowerów przed deszczem lub śniegiem. Czasami stosuje się je także na parkingach oraz w większych zakładach pracy i biurowcach. Wiaty rowerowe są dostępne w wielu rozmiarach i można je dopasować do wielkości danego obszaru.

Rodzaje wiat rowerowych


Wiaty rowerowe są dostępne w wersjach wykonanych z różnych materiałów, w tym z drewna i poliwęglanu.
Drewno jest dobrym wyborem dla miejsc, w których wiata będzie znajdować się w obszarze miejskim o ruchliwej atmosferze, ponieważ wygląda świetnie i dodaje przestrzeni charakteru. Poliwęglan pozwala uzyskać bardzo solidną konstrukcję o długiej żywotności, co czyni go doskonałym wyborem w miejscach narażonych na działanie czynników atmosferycznych. Wszystkie wiaty rowerowe są standardowo cynkowane ogniowo, ale możemy dostosować kolory do Twoich potrzeb.

Jak dzielimy wiaty rowerowe ?

 Wiaty rowerowe występują w dwóch odmianach: do zabudowy i bez zabudowy. Są one dostępne z systemem zamykania Inox. Można wybrać jeden z dwóch systemów montażu - do betonu lub na śruby. Ponadto są one przeznaczone dla różnej liczby stojaków. W przypadku dużej liczby rowerów polecamy wiaty dwustronne, które dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewniają bardzo dobre wykorzystanie przestrzeni i oszczędność miejsca.

Wszystkie nasze wiaty rowerowe są kompatybilne z produkowanymi przez nas bagażnikami rowerowymi. Dzięki temu można stworzyć kompletny, idealnie dopasowany zestaw.

Wiaty rowerowe zadaszone

 Zadaszona wiata rowerowa to propozycja zarówno dla użytkowników rowerów miejskich, jak i pracowników, dla których rower jest środkiem transportu. Wiata umożliwia przechowywanie rowerów w suchych warunkach, osłoniętych przed deszczem i promieniami słonecznymi.

Oferujemy dwustronne zadaszenia rowerowe, które są przystosowane do jednoczesnego ustawienia od 5 do 40 stojaków. Nasze wiaty mogą być wyposażone w ściany boczne, które dodatkowo chronią rowery przed wiatrem. Posiadamy zadaszenia dla rowerów od 5 do 40 stojaków jednocześnie.

Zadaszona wiata na rowery to świetne rozwiązanie dla właścicieli rowerów, którzy chcą od razu wsiąść na rower, bez konieczności suszenia lub wycierania roweru przed rozpoczęciem jazdy. Sprawdź nasze zadaszenia rowerowe - oferujemy również zamykane wiaty dla bezpieczeństwa Twojego roweru.