Oznakowanie

Oznakowanie

Zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom miejsc publicznych jest podstawą działań nie tylko władz, ale również prywatnych przedsiębiorców. Dlatego też sklep projektowaniemiasta.pl skoncentrował swoją ofertę na takich rozwiązaniach i produktach, umożliwiających właściwe oznakowanie konkretnych obszarów drogowych i nie tylko. Nasza oferta skupia w sobie urządzenia pozwalające na widoczne oznakowanie miejsc parkingowych, pasów czy specjalnie wydzielonych stref dla rowerów. To wszelkiego rodzaju barierki, znaki płaskie i agregaty z farbą, dzięki którym każdy użytkownik doskonale wie, w jakim miejscu się znajduje. Z naszej oferty korzystają największe firmy i przedsiębiorstwa, należące do państwa i osób prywatnych. Precyzyjne oznakowanie daje komfort użytkownikom oraz pozwala na stworzenie bezpiecznych rozwiązań, służących społeczeństwu. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i profesjonalnie dobierzemy rozwiązania dl konkretnych potrzeb.

Właściwe oznakowanie na drodze czy parkingu jest koniecznością do bezpiecznego funkcjonowania społeczeństwa. Produkty najwyższej jakości. 

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Kocie oczka solarne okrągłe...

Cena podstawowa 170,97 zł -13%
Cena 148,74 zł brutto
120,93 zł netto
Płytki drogowe o atrakcyjnym wyglądzie, wyposażone w 3 migające diody LED z dwóch stron. Płytki są całkowicie niezależne energetycznie. Skutecznie...
Separator pasów drogowych
  • Tylko online
  • -12%

Separator pasów drogowych

Cena podstawowa 141,45 zł -12%
Cena 124,48 zł brutto
101,20 zł netto
Produkt doskonale nadający się do wyznaczania stref parkingowych, oczekiwania lub ciągów pieszych.

Ograniczniki parkingowe...

Cena podstawowa 469,86 zł -13%
Od Cena 408,78 zł brutto
332,34 zł netto
Ograniczniki parkingowe są stosowane do uporządkowania pojazdów na parkingach. Ograniczają najazd kół pojazdu poza wyznaczony obszar.

Ograniczniki parkingowe...

Cena podstawowa 692,49 zł -13%
Cena 602,47 zł brutto
489,81 zł netto
Ograniczniki parkingowe są stosowane do uporządkowania pojazdów na parkingach. Ograniczają najazd kół pojazdu poza wyznaczony obszar.

Zarejestruj nowe konto

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć