Ławki bez oparcia

Ławki miejskie lub ogrodowe bez oparcia produkcja niskie ceny

Aktywne filtry

Do czego służy ławka bez oparcia?

Poszukując idealnego rozwiązania do ogrodu, parku czy przestrzeni publicznych zwracamy uwagę na kilka parametrów. Szeroki wachlarz produktów sprawia, że możemy dopasować produkt idealnie do swoich potrzeb. Oferta naszego sklepu, zawiera ławki bez oparcia z drewna, metalu czy betonu, które umożliwiają spokojny odpoczynek.

Ławki bez oparcia cieszą się bardzo dużą popularnością, ze względu na swoje małe gabaryty. Nie istnieje również konieczność ich montażu na stałe, co umożliwia przenoszenie ich w razie potrzeby. Zastosowanie ławek tego typu jest bardzo szerokie. Umieszcza się je na tarasach, balkonach, ogrodach, przestrzeniach miejskich, gdzie występuje duże natężenie ruchu i zachodzi potrzeba zastosowania wytrzymałych rozwiązań.

Ławki bez oparcia to również w pełni designerskie rozwiązanie. Możemy stworzyć niepowtarzalną aranżację, łącząc ze sobą kilka elementów. Specjalnie wyprofilowane ławki pozwalają na to, aby zrobić za ich pomocą łuk, okrąg czy inny dozwolony kształt, który tchnie życie w pozbawione wigoru miejsce.

Ławki bez oparcia – rodzaje

Istnieje kilka rodzajów tego typu produktów. Spośród nich możemy wymienić ławki bez oparcia z drewna, metalu, betonu czy żeliwne. Każda ławka będzie pasowała do innych przestrzeni. Na przykład ławka drewniana, świetnie wpasuje się w zazielenione miejsca, żeliwne w klasyczne, starodawne place, a metalowe będą świetnym elementem dekoracyjnym i funkcjonalnym nowoczesnych przestrzeni.