Ławki betonowe

Ławki betonowe nowoczesne i tradycyjne największy wybór mebli miejskich

Bardzo solidne, estetycznie wykonane i łatwe w montażu ławki betonowe, to elementy, które mogą znaleźć się w każdej przestrzeni miejskiej. Te funkcjonalne wyroby składają się z podstawy, którą tworzą kruszywa płukane oraz siedziska z listwy drewnianej o grubości minimum 4 cm. Drewno użyte do produkcji polecanych przez nas wyrobów, którymi są ławki betonowe, zostało poddane procesowi impregnacji oraz pomalowane dwukrotnie przy pomocy lakierobejcy w wybranym kolorze. Proponowane przez nas ławki betonowe, z powodzeniem spełniają swoją funkcję na przystankach autobusowych i tramwajowych, ponieważ idealnie mieszczą się pod zabudowane wiaty. W naszej ofercie sprzedażowej znajdziesz także ławki betonowe z odpowiednio wykonanym oparciem z dwóch listew drewnianych, pomalowanych na ten sam kolor, co siedzisko.

Aktywne filtry

Ławki betonowe - nowoczesne i idealnie wpisujące się w architekturę krajobrazu.

Wybierając ławki betonowe z naszego sklepu internetowego, możesz cieszyć się nimi również w ogrodach, parkach a także na placykach, znajdujących się przed centrami handlowymi oraz innymi obiektami o charakterze komercyjnym. To funkcjonalny element przestrzeni, który przyda się także właścicielom firm, dysponującym niezabudowaną przestrzenią. Proponowane przez nas ławki betonowe wyróżniają się odpornością na niekorzystne działanie wielu czynników atmosferycznych. To wyroby wolnostojące, które mogą być szybko i skutecznie przykręcane do podłoża utwardzonego, jak również stanowić element połączony z fundamentami, ustawionymi na podłożu nieutwardzonym. Ławki betonowe, które zamówisz za pośrednictwem naszej strony internetowej, są dostępne w wersji jednoosobowej, dwuosobowej jak również dostosowane do korzystania z niej trzech lub czterech osób.

Charakterystyczne cechy betonowych ławek

 Ławki betonowe są często wybierane do przestrzeni publicznej. Dzieje się tak dlatego, że ławki betonowe są znacznie trudniejsze do zniszczenia, gdyż mogą służyć mieszkańcom przez dłuższy czas. Dodatkowo nie mają na nie wpływu warunki atmosferyczne, więc zawsze będą się dobrze prezentować.

Ławki betonowe występują w różnych wzorach. Dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie i dostosować do swoich potrzeb. Zazwyczaj ławki betonowe wykonane są z betonu płukanego oraz desek z drewna sosnowego. Całość prezentuje się w bardzo dobry sposób. Dodatkowo drewno można pomalować na wybrany kolor, aby dopasować je do przestrzeni, w której ławki miejskie do kopania będą się znajdować.

Jaką ławkę warto wybrać?

Wiemy, że wybór odpowiedniej ławki betonowej dla Twojej lokalizacji może być trudny. Istnieje tak wiele opcji - i nie wszystkie z nich są stworzone równe. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci poruszać się po świecie ławek betonowych. Nasza oferta w zakresie ławek jest bogata, a my upewnimy się, że znajdziesz taką, która odpowiada Twoim potrzebom. Będziesz mógł wybierać pomiędzy małymi i dużymi wersjami, dzięki czemu znajdziesz idealne dopasowanie do swojej przestrzeni.

Nasze piękne ławki betonowe są idealne do miejsc publicznych i obiektów wszędzie tam, gdzie ważna jest trwałość i liczy się też estetyka! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz wyjątkowe elementy małej architektury, na które warto postawić.

Dlaczego beton w ławkach miejskich - parkowych ?

 Ławki betonowe to sprawdzona i prawdziwa podstawa nowoczesnego krajobrazu. Są trwałe, proste, stabilne, łatwe w utrzymaniu, a przede wszystkim - ciężkie! Ta kombinacja czynników sprawia, że są idealne do użytku zewnętrznego w przestrzeniach publicznych, takich jak parki i ogrody.

Prezentowane tutaj ławki betonowe zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać intensywne użytkowanie, jednocześnie zapewniając komfort ich użytkownikom. Połączenie wytrzymałości i wagi sprawia, że są one odporne na akty wandalizmu i uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, mróz i promienie UV.

 W zakresie projektowania architektonicznego, beton jest często używany jako element dekoracyjny. Ale jeśli potrzebujesz stworzyć wygodne środowisko dla swoich klientów, a nie masz dużo pieniędzy, aby wydać na dekorację, to czas pomyśleć o połączeniu tego materiału z drewnem.

Pierwszy materiał stanowi podstawę konstrukcji, natomiast z drugiego wykonane są wygodne i miłe dla oka siedziska. Co równie ważne, elementy betonowe wykończone są zewnętrzną warstwą jasnego kruszywa, co nadaje im maksymalnie atrakcyjny wygląd. Drewno natomiast, choć słabsze, jest tu odpowiednio zakonserwowane, a w przypadku uszkodzenia wykonanych z niego listew, naprawa jest prosta i niedroga, gdyż ogranicza się do wymiany jedynie uszkodzonych elementów bez ingerencji w całą konstrukcję.

Funkcjonalne ławki betonowe z naszego sklepu -   wspaniałe elementy architektury miejskiej!