Kosze na śmieci żeliwne

Kosze na śmieci żeliwne na słupie lub wolnostojące produkcja

Kosze na śmieci żeliwne lakierowane w dowolnym kolorze lub czarne. Wysoka wytrzymałość koszy z żeliwa gwarantuje specjalna powłoka wzmacniana oraz proces technologiczny produkcji koszy żeliwnych.

Aktywne filtry

Kosze na śmieci żeliwne, z powodzeniem stosowane są jako wdzięczny element architektoniczny, w rynkach, parkach czy innych publicznych miejscach. Są one stylizowanymi pojemnikami na śmieci, z elementami dekoracyjnymi, wykonanymi z materiału, jakim jest żeliwo.

Odlewane, ozdobne elementy, sprawiają, że kosze są optymalnym rozwiązaniem uzupełniającym tradycyjną architekturę miejską, przez co często wybierane są przez konserwatorów zabytków. Kosze uliczne, wyposażone są w wkłady z popielnicami i zamykane na klucz, w celu ochrony przed kradzieżą.

Dzięki wysokiej jakości komponentów wykorzystanych przy produkcji kosza, jest on bardzo twardy, mocny i odporny na uszkodzenia mechaniczne, akty wandalizmu czy warunki pogodowe. Nietuzinkowe dekoracje, bogactwo dodatków, sprawią że kosze te wkomponują się nie tylko w tradycyjne miejsca, lecz też w miejsca o charakterze retro, zabytkowych kamienicach, czy historycznych przestrzeniach. Konstrukcja zabudowy, sprawia że produkt jest nie tylko funkcjonalny ale i estetyczny.