Bariery i bramki obrotowe

Bariery i bramki obrotowe

Współczesna urbanistyka wielu miast wymaga zastosowania konkretnych koncepcji, pozwalających na kontrolę dostępu w bezinwazyjnej i praktycznej formie. Dlatego dużą popularnością na całym świecie cieszą się bariery i szlabany obrotowe. Ich obecność umożliwia bowiem zahamowanie intensywnego ruchu oraz uniemożliwię wejścia osobom niepożądanym. Wykonane z wytrzymałych i najlepszych, pod względem jakości materiałów, zapewniają możliwość korzystania z nich przez wiele długich lat. Specjalna konstrukcja jest prosta w obsłudze i uniwersalna. Polecamy rozwiązania tego rodzaju w miejscach użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstwach i dużych firmach, gdzie istotna jest kontrola dostępu i w razie potrzeby, jego ograniczenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, prezentującą różnorodne produkty w tym zakresie.

Bariery i szlabany obrotowe są możliwością właściwej kontroli dostępu w wielu ważnych miejscach użyteczności publicznej.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Bariera selektywna

Cena podstawowa 5 961,81 zł -13% Od Cena 5 186,77 zł
Zabrania wjazdu pojazdów silnikowych do parków publicznych jednocześnie umożliwiając wjazd wózków inwalidzkich zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Bramka obrotowa

Cena podstawowa 4 319,76 zł -13% Od Cena 3 758,19 zł
Zestaw zawierający element obrotowy oraz dwie bariery boczne z rury stalowej, do ograniczenia dostępu...

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło