Osłony drzew i kraty pod drzewa

Osłony drzew i kraty pod drzewa metalowe i żeliwne duży wybór

Ochrona drzew i terenów zielonych ma szczególne znaczenie w dużych miastach, gdzie takich miejsc jest stosunkowo mało. Produkty prezentowane w tej kategorii to sposób na zapewnienie bezpieczeństwa publicznym trawnikom oraz drzewom w najbardziej istotnych miejscach. Projektowanie miasta wymaga uwzględnienia takich zabezpieczeń, aby społeczeństwo mogło w komfortowy sposób z nich korzystać. Pomysły te sprawdzają się w reprezentatywnych miejscach, gdzie urbanistyka wymaga estetyki, oraz wszędzie tam, gdzie ruch pieszych jest nasilony.

Aktywne filtry

Osłona na drzewa

Małą architekturę tworzy wiele elementów spójnych ze sobą. To nie tylko przedmioty, które poprawiają estetykę miejsca, lecz też w pełni funkcjonalne segmenty otoczenia, które tworzone są z różnych materiałów.

Drzewa w przestrzeni miejskiej są nieocenionym czyścicielem powietrza, który umożliwia nam oddychanie świeżym powietrzem. Działają jak naturalny filtr, który eliminuje wszelkie toksyny z otoczenia. W upalne dni redukują temperaturę, zwiększając wilgotność powietrza, oraz pełnią role wygłuszacza hałasu.

Aby umożliwić ich prawidłowy rozwój oraz chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi i warunkami atmosferycznymi, należy zastosować osłony drzew. Spełniają one swoją rolę na skwerach, parkach, a także w centrach miast i na deptakach.

Osłony drzew to innowacyjny produkt, który będzie chronił te życiodajne elementy przyrody przed uszkodzeniami, które mogą wywołać piesi, zwierzęta czy samochody.

Osłona na drzewa i kraty pod drzewa metalowe i żeliwne

Osłony drzew mogą przybierać różne kształty, wzory i kolory. Tworzą zabezpieczenie roślin, które występują nie tylko w przestrzeniach publicznych, lecz również przydomowych ogrodach.

Żeliwne i metalowe osłony drzew występują w bardzo nowoczesnych wzorach, które z pewnością wpasują się ramy każdego otoczenia.

Osłony drzew pionowe i poziome

Osłona na drzewa może występować również w wariancie pionowym i poziomym. Pierwszy z nich służy do umożliwienia swobodnego wzrostu roślin, chroniąc ja przed zagrożeniami uszkodzenia.

Druga pozwala na zabezpieczenie korzeniowego systemu drzewa przed wszelkimi czynnikami, mogącymi go uszkodzić. Przy tym wszystkim zapewnia swobodny dopływ wody.