Bezpieczeństwo na budowach

Bezpieczeństwo na budowach

Jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin jest z pewnością budownictwo. Współczesna architektura miejska wymaga bowiem nieustannego rozwoju i dopasowywania się do potrzeb odbiorców. W naszym sklepie odnaleźć można liczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na budowach. Ich obecność to przede wszystkim ochrona pracowników i eliminację potencjalnie groźnych sytuacji. Produkty oferowane przez projektowaniemiasta.pl to wysoka jakość wykonania, zapewniająca stabilność i wytrzymałość, niezależnie od warunków pogodowych. To wszelkiego rodzaju bariery drogowe i budowlane, siatki czy rozwiązania solarne, zapewniające doskonała widoczność miejsc, na których przeprowadzane są prace. Niezależnie od budżetu, w tej kategorii znajdują się zróżnicowane pod każdym względem artykuły, umożliwiające komfort właścicieli i przedsiębiorców. Warto więc zastanowić się nad zakupem pewnych koncepcji, dzięki którym pracownicy mogą swobodnie wykonywać top, co do nich należy. Dobrze również pamiętać, że produkty tego rodzaju to również ochrona użytkowników, pojawiających się w pobliżu.

Bezpieczeństwo na budowach jest możliwe dzięki różnorodnym produktom, dostępnym w naszym sklepie. 

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Kocie oczka Solarne puszka...

Cena podstawowa 338,25 zł -13% Cena 294,28 zł
Płytka drogowa bardzo wysokiej jakości, składająca się z puszki aluminiowej oraz z płytki solarnej z poliwęglanu. 3 migające diody LED z 2 stron...

Kocie oczka solarne aluminiowe

Cena podstawowa 201,72 zł -13% Cena 175,50 zł
Płytki drogowe zasilane przez panele fotowoltaiczne. Płytki są solidnie chronione przez osłonę aluminiową. "Kocie oczka" zwiększają bezpieczeństwo...

Farba znakująca do...

Cena podstawowa 25,83 zł -13% Cena 22,47 zł
 Aerozol znakujący wyposażony jest nowy korek z zabezpieczeniem, wysoka jakość farby, paleta barw dostosowana do wszelkich potrzeb na budowach.

Bariera Eco RP

Cena podstawowa 196,80 zł -13% Cena 171,22 zł
Lekka i łatwa do ustawienia. Ekonomiczna bariera została dostosowana do potrzeb tymczasowych miejsc robót budowlanych.

Bariera nożycowa stalowa

Cena podstawowa 330,87 zł -13% Cena 287,86 zł
Bariera rozciągalna, lekka i zajmująca mało miejsca dla skutecznej ochrony osób znajdujących się w okolicach miejsca robót budowlanych.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło