Ławki z oparciem

Ławki miejskie i ogrodowe z oparciem tylnym oraz bocznym produkcja

Aktywne filtry

Do czego służy ławka parkowa z oparciem?

Ławki z oparciem to bardzo popularny i sprawdzony wybór, stosowany we wszelkich przestrzeniach publicznych. Możemy dostrzec - takie rozwiązania przechadzając się promenadami, parkami czy skwerami miast. Ławki parkowe z oparciem są świetnym pomysłem, który nie tylko poprawia estetykę przestrzeni, lecz też jest w pełni funkcjonalnym przedmiotem.

Ławki parkowe z oparciem, zdobyły serca szczególnie architektów, tworzących projekty ogrodów czy parków. Drewniane konstrukcje idealnie wpasowują się w zazielenioną przestrzeń.

Ławki z oparciem w naszej ofercie, występują w różnych wariantach kolorystycznych oraz w kilku rozmiarach. Mogą być wykonane z metalu, betonu, drewna czy żeliwa. Szeroki wachlarz wyboru, umożliwia wybór ławek, zgodnie z naszymi preferencjami.

Ławki z oparciem - zastosowanie

Ławki z oparciem, różnią się przede wszystkim od swoich odpowiedników bez oparcia komfortem użytkowania. Posiadając podparcie, możliwy jest o wiele bardziej wygodny wypoczynek, gdyż mamy możliwość oparcia pleców. Ławki parkowe z oparciem, dzięki temu pozwalają na o wiele dłuższy odpoczynek. Jest to więc idealny wybór do miejsc jak parki czy ogrody, gdzie zazwyczaj przeprowadzane są długie rozmowy.

Każdy model posiada różny kąt pomiędzy oparciem, a siedziskiem. Oprócz tego istnieje duży wybór kształtów oraz materiałów wykonania tego produktu. Ławki z oparciem, mogą być stosowane nie tylko w zazielenionych terenach. To elementy spotykane w poczekalniach, skwerach, rynkach, budynkach użyteczności publicznej, firmach i instytucjach. Rozwiązania te są bardzo trwałe i uniwersalne, co czyni z nich bardzo powszechny i pożądany produkt na rynku.