Szafy bezpieczeńśtwa

Szafy bezpieczeńśtwa wewnętrzne z certyfikatem różne modele najlepsza cena

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Szafy bezpieczeństwa są optymalnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność magazynowania łatwopalnych substancji, szkodliwych chemikaliów, lub asortymentu, który z jakichś względów, musi być dość sterylnie przechowywany. Produkty, które najczęściej umieszcza się w szafach bezpieczeństwa to zazwyczaj puszki lakieru, oleje czy zmywacze. Ognioodporna szafa zapewnia ku temu doskonałe warunki. Klient, w zależności od miejsca, może dobrać odpowiedni rozmiar szafy. Może ona wkomponować się w pomieszczenie robocze, obok stołu warsztatowego, czy w specjalnie do tego przygotowanym wnętrzu.

Szafa bezpieczeństwa to niezawodne rozwiązanie, do przechowywania, szczególnie niebezpiecznych materiałów. Przepisy wprost zabraniają magazynowania produktów łatwopalnych, w niezabezpieczonych miejscach, co stwarza konieczność zakupu odpowiedniej szafy. W zależności od potrzeb może ona być ogniotrwała, dla produktów żrących lub toksycznych.

Wysoka jakość stali, zapewnia dużą wytrzymałość na warunki panujące w danym otoczeniu, oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak otarcia czy uderzenia. Poszczególne szafy z odpornych materiałów, posiadają zawory przeciwpożarowe, oraz drzwi samozamykające. Niektóre modele wyposażone są w aktywny filtr węglowy, co zapobiega wzrostowi temperatury i chroni przed potencjalnym wybuchem w trakcie pożaru.

Szafy bezpieczeństwa, ze względu na swój uniwersalny wygląd, wpasują się w każde otoczenie i stanowisko pracy.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć