Kosze na śmieci drewniane

Kosze na śmieci drewniane okrągłe i kwadratowe na nodze i stojące

Kosze na śmieci drewniane kwadratowe, okrągłe oraz prostokątne na nodze lub wolnostojące lakierowane w dowolnym wybarwieniu drewna z wkładem ocynk lub bez wkładu. Zamów kosz drewniany z dostawą do gminy, urządu lub firmy.

Aktywne filtry

Kosze na śmieci, na stale wpisały się w krajobraz miejskiej i przydomowej architektury. Pozwalają one na utrzymanie właściwego porządku na terenie urzędów, szkół, parków, czy ogólnie pojętej przestrzeni publicznej. Pozwalają na piękny wygląd, czystych trawników, z dala od zanieczyszczeń. W celu zadbania o walory estetyczne miejsca, warto rozstawić zewnętrzne pojemniki na odpady, aby nie było konieczności wyrzucenia odpadów na ziemię.

Drugim powodem, może być przepełnienie śmietnika, co uniemożliwi dalsze wyrzucanie śmieci. Warto więc zadbać o gęste rozstawienie takich koszy, szczególnie w miejscach użytku publicznego. Drewniane kosze na śmieci, które Państwu proponujemy, sprawdzą się nie tylko w strefach ruchu dostępnego dla wszystkich. Doskonale wkomponują się również do ogrodów, koło domu lub pod firmami, jako piękny ozdobny dodatek.

Kosze na śmieci drewniane kwadratowe, okrągłe oraz prostokątne na nodze lub wolnostojące lakierowane w dowolnym wybarwieniu drewna z wkładem ocynk lub bez wkładu. Zamów kosz drewniany z dostawą do gminy, urzędu lub firmy.

Bogactwo modeli i wzorów umożliwia dobranie pojemników na odpady, idealnie pod aranżację miejsca, w którym mają się znaleźć. Większość modeli posiada wyjmowany wkład do kosza oraz popielniczki oraz daszki chroniące pojemniki przed warunkami atmosferycznymi.