Wyposażenie gastronomii

Wyposażenie gastronomii to podstawa, bez której żaden lokal nie może funkcjonować. Wśród różnorodnych urządzeń i produktów, górują te najlepszych producentów, których użyteczność i funkcjonalność pomaga w rozwoju restauracji. Wyposażenie gastronomii jest indywidualnym wyborem, dopasowanym do specyfiki danego lokalu, jak również wymagań i potrzeb właścicieli. Koszt poszczególnych elementów zależy od firmy i materiałów wykonania. Przed urządzaniem kuchni warto jednak dokładnie zastanowić się nad najwłaściwszą decyzją. Taka inwestycja zwykle jest jednorazowym wydatkiem na długie lata. Proponowane przez nas rozwiązania stanowią podstawowy niezbędnik każdego restauratora. Gwarantujemy wysoką jakość urządzeń oraz dogodny, różnorodny wybór. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi pozycjami z dziedziny wyposażenia gastronomii. 

Aktywne filtry

Projektowanie wyposażenia gastronomii

Nasza firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem gastronomicznych placówek. Naszym klientom pomagamy na wszystkich etapach budowy, od samego pomysłu, aż po realizację. Projektujemy obiekty w 2d i 3 d. W tym celu dojeżdżamy do klienta i robimy stosowne pomiary.

Montaż wyposażenia gastronomii

Zakupione wyposażenie bez problemu zamontujemy w Państwa obiekcie gastronomicznym za dodatkową opłata. Gwarancja szybkiego i kompleksowego montażu to czynnik, który nas wyróżnia.

Wyposażenie gastronomii serwis

Zajmujemy się również serwisem zakupionych urządzeń, który jest podstawą wyposażenia gastronomii. Dysponujemy najwyżej klasy sprzętem oraz wykwalifikowanymi specjalistami, którzy są biegli w serwisowaniu urządzeń z tej branży.

Wyposażenie cukierni i kawiarni

Posiadamy wszystkie elementy, które potrzebne są do nowoczesnego i profesjonalnego urządzenia lokalu. To między innymi stoły, krzesła, ekspres do kawy, lady cukiernicze, piece cukiernicze i akcesoria do produkcji wyrobów cukierniczych, np. urządzenia do mieszania ciasta itp.

Wyposażenie Baru ( bar)

Posiadamy całe wyposażenia barów, zarówno do małych, jak i większych pomieszczeń. Rozwiązania dostępne w naszej ofercie są sprawdzone i przetestowane pod kątem użyteczności. Nowoczesny, funkcjonalny sprzęt, z pewnością zachęci klientów do częstego odwiedzania tego miejsca.

Catering wyposażenie

Catering to działalność polegająca na dowożeniu racji żywnościowych wprost do klienta. Aby wszystko szło sprawnie, niezbędny jest profesjonalny, niezawodny sprzęt, który znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Higiena

Utrzymanie odpowiedniej higieny w przypadku gastronomii to szalenie ważna kwestia. Nie można dopuścić, żeby bakterie czy zarazki osiadały na produktach spożywczych. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej klasy środki higieniczne.

Wyposażenie kuchni (kuchnia)

Odpowiednie wyposażenie kuchni to gwarancja sukcesu. Nawet najlepszy kucharz nie jest w stanie nic zdziałać bez odpowiedniego sprzętu. Nasza oferta zwiera między innymi wysokiej jakości meble nierdzewne, piece konwekcyjno-parowe, kuchnie gazowe, kuchnie elektryczne, kotły, wszelkiej maści urządzenia do smażenia i gotowania, jak patelnie i garczki, oraz przydatne akcesoria jak noże, łyżki i stojaki.

Obróbka mechaniczna

Posiadamy wysokiej jakości urządzenia do krojenia, szatkowania, mieszania, które pomagają w odpowiedniej obróbce produktów. Sprzęt z naszej oferty to gwarancja wytrzymałości i trwałości na lata.

Obróbka termiczna

Urządzenia do obróbki termicznej to podstawowe wyposażenie gastronomii, które powinno znaleźć się w każdym lokalu. Umożliwia smażenie, gotowanie czy pieczenie. Ważna jest wysoka jakość i bezawaryjność, co mogą zapewnić urządzenia w naszej ofercie.

Piece

Wysokiej jakości piec, umożliwia tworzenie niepowtarzalnych potraw. Dobry piec to gwarant niespotykanego smaku potrawy, dzięki czemu Twój lokal gastronomiczny ma szanse się wyróżnić na tle innych. Posiadamy piece, służące do tworzenia wyrobów cukierniczych czy pizzy. W ofercie znajdziecie Państwo również nowoczesne piece konwekcyjno-parowe.

Urządzenia chłodnicze

Równie ważnym wyposażeniem gastronomii są urządzenia chłodnicze, które zapewniają odpowiednie warunki do przechowywania poszczególnych produktów. Posiadamy urządzenia do chłodzenia jedzenia , jak szafy chłodnicze, kruszarka do lodu, łuskarka, konserwator do lodów i wiele innych.

Zmywalnia

Czystość i porządek w kuchni to podstawa. Aby ją zapewnić, niezbędnym wyposażeniem są nowoczesne zmywarki, oraz akcesoria, które pomagają trzymać wszystkie elementy na swoi miejscu. To np. kosz na szkło, kosze do mycia talerzy czy ociekacze.

Urządzenia grzewcze

Urządzenia grzewcze poprawiają komfort zarówno klientów, jak i pracowników. W chłodne dni, mogą zapewnić optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Posiadamy wyposażenie gastronomii, takie jak: lampa grzewcza, stolik barowy z systemem ogrzewania, parasol grzewczy, czy popielniczka grzewcza.