Kosze na śmieci betonowe

Kosze na śmieci betonowe owalne, kwadratowe i prostokątne produkcja

Aktywne filtry

Kosze betonowe na śmieci to jedno z najbardziej powszechnych rozwiązań, które umożliwia zbiórkę odpadów na terenach osiedli, parków i miast. Zaletą, która najczęściej jest powodem tego wyboru to niezwykła wytrzymałość na wszelakie czynniki zewnętrze, warunki pogodowe, jak deszcz, śnieg, mróz czy upał. Kosze z betonu są odporne na akty wandalizmu i za sprawą swojej sporej wagi, bardzo trudno o ich przeniesienie.

To jednak niejedyny atut tego produktu. Kosze betonowe to również w pełny designerski element, który za sprawą swojej uniwersalności, wpasuje się w krajobraz niemalże każdego otoczenia. Beton coraz częściej zostaje wykorzystywany przez architektów w różnych projektach, kosze betonowe są tego świetnym przykładem.

Zastosowanie kruszywa w dogodnych dla Państwa kolorach, sprawia sytuację, w której istnieje dobór idealnego kosza do indywidualnych potrzeb. Niezależnie czy chodzi o produkt, który ma stanąć w ogrodzie, w parku czy przestrzeni publicznej, nasza bogata oferta zaspokoi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Dużą zaletą koszy betonowych jest po pierwsze ich wytrzymałość, a po drugie-  łatwość w pielęgnacji. Beton to materiał, który jest wysoce odporny na wszelkie zabrudzenia, tak więc nie zachodzi konieczność systematycznego dbania o niego. Jest to produkt, który odwdzięczy się długowiecznością.

Niezależnie od tego, czy poszukujemy rozwiązań, które wpisze się w ramy architektury nowoczesnej, klasycznej, czy starodawnej, z pewnością znajdziemy coś dopasowanego do naszych oczekiwań.

Kosze betonowe – jakie są rodzaje?

Proponujemy Państwu produkty o różnych kształtach, wymiarach i formach. Nasza szeroka oferta zawiera kosze betonowe okrągłe, kosze betonowe kwadratowe, czy kosze betonowe z daszkiem. Możliwość indywidualnego doboru koloru oraz kształtu i wymiaru - sprawi, że jeszcze bardziej możemy dostosować asortyment do swoich potrzeb. Jako gratis, każdy kosz betonowy posiada metalowy wkład. Polecamy również rozwiązania, jak ławki betonowe z oparciem lub bez, czy stojaki rowerowe.

Kosze betonowe do parku lub firmy?

Najpopularniejsze kosze betonowe wybierane przez firmy budowlane, Gminy, Urzędy są to kosze betonowe kwadratowe z wkładem do kosza ocynk z popielnicą.

Kosze na śmieci betonowe z atestem i deklaracją zgodności. Polski produkt z gwarancją od 2 do nawet 5 lat w zależności od modelu.

Rozróżniamy kosze betonowe:

- kosze betonowe kwadratowe

- kosze betonowe okrągłe

- kosze betonowe owalne

- kosze betonowe sześciokątne

- kosze betonowe z daszkiem

- kosze betonowe z drewnem

Kolory koszy betonowych oferowanych w sklepie dotare:

  • Kamień rzeczny
  • Kamień rzeczny barwiony na czerwono
  • Grys biało – czarny
  • Grys czarno – biały 2 
  • Grys granitowy
  • Grys sjenitowy
  • Grys biały
  • Grys biały na białym cemencie +10%

Zapraszamy również do kontaktu, gdzie nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.