Wyposażenie magazynów

Kompleksowe wyposażenie firmy przedsiębiorstwa i magazynu w regały magazynowe oraz wózki i akcesoria gwarantuje firma dotare.pl. Pełny zakres obsługi od projektu po montaż regałów magazynowych i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Aktywne filtry

Optymalne składowanie towaru w magazynie to podstawa prawidłowego działania punktu. Nowoczesne rozwiązania codziennie podnoszą komfort i zapewniają bezpieczeństwo tysiącom pracowników. Jeżeli chcesz, aby Twój magazyn, był idealnie wyposażony, zgłoś się do nas.

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem magazynów. Świadczymy zarówno usługi projektowe, jak i serwisowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązania, jak wielopoziomowe systemu zabudowy przemysłowej czy antresole magazynowe. Posiadamy również całe wyposażenie, które potrzebne jest do odpowiedniego składowania, transportu i kompletacji towaru.

Nasza oferta to również podesty stalowe i antresole, które pozwalają zwiększyć wielokrotnie powierzchnię użytkową.

Zapewniamy wsparcie profesjonalistów z branży oraz bardzo elastyczne warunki współpracy. Zaufały nam między innymi: Leader Price, Carrfour, Avita czy Polonez.

Projektowanie magazynów

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem magazynów. Wystarczy, że skorzystają Państwo z naszej oferty, a my za darmo zaprojektujemy, wycenimy każdy rodzaj magazynu, niezależnie od jego gabarytów i przeznaczenia.

Jakie magazyny wyposażamy?

Obiekty, które wyposażamy to między innymi magazyny spożywcze, magazyny budowlane, magazyny papiernicze, niezależnie od rozmiarów. Duże doświadczenie w branży, pozwala nam na projektowanie każdej przestrzeni.

Bezpieczeństwo BHP

Każdy magazyn, oprócz funkcjonalności, powinien charakteryzować się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Wszelkie przedmioty, które chronią życie i zdrowie pracowników są nieocenionym elementem, który musi znaleźć się na wyposażeniu każdego magazynu. Niektóre mogą być wymuszone przepisami BHP, inne natomiast mogą być przedmiotami, które kupuję pracodawca, dbający o swoich pracowników. Takie elementy to np.: odbojnice, słupki, lustra bezpieczeństwa, oczomyjki, prysznice bezpieczeństwa, natryski BHP, wanny wychwytowe, oznakowania, systemy przechowywania olei czy szafy bezpieczeństwa.

Kontrola dostępu

Każdy magazyn powinien być odpowiednio strzeżony i zabezpieczony. W tym celu używa się specjalnych zabezpieczeń jak, blokady parkingowe, bariery ochronne, bramy obrotowe, szlabany, słupki, bariery obrotowe czy bramy stałe.

Regały magazynowe

Posiadamy szeroki wybór regałów magazynowych, które występują w różnych wariantach. Służą zarówno do niskiego, jak i wysokiego składowania. Wszystkie regały magazynowe w naszej ofercie posiadają stosowne atesty i charakteryzują się niezwykła trwałością oraz niską ceną.

Stoły warsztatowe

Zapewniamy wyposażenie magazynów w stoły robocze, stoły warsztatowe czy stoły montażowe. Są one niezbędne we wszelkich halach produkcyjnych czy warsztatach. Charakteryzują się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia.

Wózki magazynowe

Transport towaru wewnątrz magazynów to również bardzo istotna kwestia. Służą ku temu odpowiednie urządzenia jak wózki paletowe – podnośnikowe lub zwykłe, wózki widłowe wózki skrzyniowe, wózki platformowe czy wózki siatkowe. Wszystkie rodzaje pomogą w prawidłowym transporcie towaru na regały i w miejsca do tego wyznaczone.

Zagospodarowanie otoczenia

Równie istotne jest właściwe wykorzystanie i wyposażenie przestrzeni wokół magazynu. Warto zainwestować w niezbędne elementy jak stojaki rowerowe, zadaszenia dla pracowników, słupki parkingowe, barierki czy wiaty i popielnice dla palaczy.