Lustra płaskie

Współczesna architektura miejska, zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna wymaga stosowania całego szeregu koncepcji, zwłaszcza w miejscach ograniczonych odpowiednimi procedurami BHP i normami HACCP. Dlatego też w naszej ofercie nie zapomnieliśmy o przedsiębiorcach niektórych segmentów, tworząc kategorię, w której odnaleźć można lustra płaskie. Ich różnorodność pozwala na szerokie zastosowanie w zakładach przemysłowych, wytwórczych czy placówkach publicznych, jak szpitale. Zaletą prezentowanych rozwiązań jest nowoczesna technologia produkcji, dzięki której artykuły są antyrozpryskowe. W praktyce oznacza to tyle, iż w przypadku jakiegokolwiek rozbicia, szkło nie tłucze się na kawałeczki, ochraniając osoby bezpośrednio z nich korzystające. To możliwość zachowania bezpieczeństwa i komfortu poszczególnych pracowników, na stanowiskach pracy. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy oferty. Zadowolenie i wieloletnie użytkowanie gwarantowane.

Lustra płaskie są nowoczesnymi koncepcjami, które umożliwiają zachowanie norm BHP i HACCP w zakładach produkcyjnych, usługowych czy placówkach jak szpitale. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć