Kosze na śmieci plastikowe

Kosze na śmieci plastikowe miejskie na słupie i wolnostojące produkcja

Kosze na śmieci plastikowe miejskie i parkowe do firm i urzędów oraz szkoł zewnętrzne i wewnętrze. Kosz z plastiku lub tworzywa sztucznego przystosowany do zastosowania na zewnątrz, dostępny w różnych kolorach.

Aktywne filtry

Przeznaczenie koszy na śmieci z plastiku jest proste. Służą one do segregowania i usuwania odpadów różnego rodzaju. Różnorodne pojemniki na śmieci, dostępne w naszej ofercie, umożliwią łatwiejszą segregację surowców wtórnych. Kolorystyka niebieska sprawdzi się do papieru, żółta do plastiku, a brązowy na bioodpady. Dzięki temu już nigdy się nie pomylisz. Jeżeli potrzebujesz dużych pojemników na odpady do firmy lub domu, również znajdziesz coś dla siebie. Nasza oferta to duży wybór kolorów i wzorów. 

Kosze na śmieci plastikowe, dostępne w naszym sklepie, można postawić w wewnątrz lub na zewnątrz budynku, nie martwiąc się o warunki pogodowe. Wykonane są z mocnego tworzywa, które odporne jest na działanie temperatur czy szkodliwych chemikaliów. Dodatkowym atutem pojemników jest ich stosunkowo mała waga, co umożliwia dużą mobilność. Szeroki wachlarz wzorów, pozwoli na dopasowanie koszy pod wystrój danego obiektu, gdzie mają się znaleźć. Wysokiej jakości wykonanie pojemników na odpady, zapewnia ich długotrwałą eksploatację i odporność na zniszczenia.