• Obecnie brak na stanie
Regał na pieczywo AWA Standard

Regał na pieczywo EKO Standard

Cena brutto: 1 843,77 zł (z VAT)
Cena netto: 1 499,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 1 843,77 zł
Ilość

Czas realizacji: Obecnie brak na stanie (dni)

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zapytaj o produkt

Regał na pieczywo EKO Standard

Regał na pieczywo EKO Standard

<p>Regał na pieczywo</p>

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Regał na pieczywo

100% Bezpieczeństwa

Każda transakcja w naszym sklepie jest ubezpieczonaDogodne formy płatności

Zapłać tak jak chcesz - wybierz dogodną formę płatności za zamówienie

Sklep z doświadczeniem

Sprzedajemy nasze produkty od 2013 roku dla dużych firm, sieci, gmin i urzędów

Najtańsza wysyłka

Oferujemy najtańszą wysyłkę na terenie całej Europy


Opis

Regały na pieczywo BP

Najpopularniejszym i najwygodniejszym sposobem eksponowania pieczywa w sklepach i marketach są różnorodne regały piekarnicze.

Nasze regały wykonane są z płyty drewnianej, głównie sosnowej i bukowej, aczkolwiek w zależności od indywidualnych preferencji stosuje się również inny rodzaj drewna.

Elementem wyjściowym i niezmiennym jest metalowa baza regału, wyposażana później w dowolne elementy (takie jak: półki, osłonki na półki, kosze, szuflady, dodatkowe oświetlenie itp.), pozwalające indywidualnym odbiorcom uzyskać odpowiedni wizerunek sklepu. Każdy klient w zakresie tego asortymentu jest traktowany indywidualnie.

Wg aktualnych przepisów SANEPID-u, pieczywo sprzedawane bez opakowania, musi być zabezpieczone poprzez zastosowanie przez sprzedawcę mebli, posiadających zamykane półki. Nasze regały spełniają te normy - obok półek ażurowych, jako wyposażenie regału klient może wybrać półki, które zabezpieczone są osłonkami z pleksi. Osłonki te, oprócz ochrony towaru, pełnia funkcję estetyczną, przyczyniając się do lepszej ekspozycji wyłożonego pieczywa.

Ilość półek może być skonfigurowana dowolnie. Decyzja o rodzaju półek (materiał, głębokość, konstrukcja (ażurowe, pełne, zamykane), itp.) także należy do Klienta.

Opcjonalnie, jako wypełnienie regału proponowane są również wiklinowe kosze zarówno do półek dużych jak i małych, w których można umieszczać np. pieczywo drobne.

Istotnym elementem jest podświetlenie półek.

Zwykle stosuje się górne oświetlenie halogenowe. Dodatkowo można wzbogacić poszczególne półki o żarówki jarzeniowe. Odpowiednia barwa żarówki jarzeniowej powoduje, iż pieczywo prezentuje się jeszcze korzystniej, co sprzyja efektywniejszej sprzedaży towaru.

Oferujemy moduły metrowe, bądź długość 1,25 metra, wysokość – 2380.

Regały można łączyć w ciągi oraz są dostępne regały narożne wewnętrzne i zewnętrzne.

Zgodnie z ustawą z dn. 06 września 2001 wszystkie materiały stosowane w konstrukcjach naszych regałów są dopuszczone do kontaktu z żywnością.
Podana cena dotyczy 1 modułu. W przypadku informacji prosimy o skierowanie zapytania o wycenę z podaniem długości do zabudowy.

Dostepne kolory w standardzie są wymienione w karcie katalogowej produktu. Inne kolory za dopłatą + 10% do wartości regałów z palety płyt Kronopol

Szczegóły produktu

8546

Specyficzne kody

Opinie