Regał na warzywa owoce SW-200/900 K+B+KL

Regał na warzywa owoce SW-200/900 K+B+KL

Ilość

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zapytaj o produkt

Regał na warzywa owoce SW-200/900 K+B+KL

Regał na warzywa owoce SW-200/900 K+B+KL

WYSYŁKA W 14 dni

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

email Wyślij PDF

WYSYŁKA W 14 dni

100% Bezpieczeństwa

Każda transakcja w naszym sklepie jest ubezpieczona



Dogodne formy płatności

Zapłać tak jak chcesz - wybierz dogodną formę płatności za zamówienie

Sklep z doświadczeniem

Sprzedajemy nasze produkty od 2013 roku dla dużych firm, sieci, gmin i urzędów

Najtańsza wysyłka

Oferujemy najtańszą wysyłkę na terenie całej Europy


Opis

Szczegółowy opis produktu:


Regał na warzywa owoce SW-200/900 K B KL to doskonałe rozwiązanie do przechowywania świeżych produktów w Twojej kuchni. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i funkcjonalnemu designowi, ten regał zapewni Ci nie tylko miejsce na przechowywanie warzyw i owoców, ale także pozwoli utrzymać je w odpowiednich warunkach.



Cechy produktu:



  • Wysoka jakość materiałów: Regał wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego, które jest łatwe w czyszczeniu i nie rdzewieje.

  • Funkcjonalny design: Dzięki przemyślanemu układowi półek, masz możliwość efektywnego rozmieszczenia różnych rodzajów warzyw i owoców.

  • Duża pojemność: Regał ma wymiary 90 cm x 75 cm x 210 cm, co pozwala na przechowywanie większej ilości produktów.

  • Stabilna konstrukcja: Regał jest solidny i stabilny, co gwarantuje bezpieczne przechowywanie nawet cięższych przedmiotów.



Rekomendacje dotyczące produktu:


Zalecamy umieszczenie tego regału w kuchni lub spiżarni, aby mieć łatwy dostęp do świeżych owoców i warzyw podczas gotowania. Dzięki jego funkcjonalności i estetycznemu wyglądowi, będzie idealnym dodatkiem do Twojej przestrzeni kuchennej.





Dane techniczne










Długość 90 cm
Głębokość 75 cm
Wysokość 210 cm



Dane techniczne

Długość 90 cm
Głębokość 75 cm
Wysokość 210 cm

Szczegóły produktu

9167

Opinie

Anulowanie zamówienia

Zamawiany produkt jest produkowany na indywidualne zamówienie kupującego. Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, kupujący nie może odstąpić od umowy zawartej na odległość, jeśli przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Podstawa prawna: Art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Podobne produkty