Quadra V szklanka 330 ml

Cena brutto: 7,01 zł (z VAT)
Cena netto: 5,70 zł
Ilość

Szkło gastronomiczne dla profesjonalistów. W procesie projektowania kieliszków/szklanek biorą udział najbardziej utalentowani i nowatorscy barmani, sommelierzy oraz projektanci. 

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zapytaj o produkt

Quadra V szklanka 330 ml

Quadra V szklanka 330 ml

<p style="margin:0cm 0cm 0pt;" class="MsoNormal">Szkło gastronomiczne dla profesjonalistów. W procesie projektowania kieliszków/szklanek biorą udział najbardziej utalentowani i nowatorscy barmani, sommelierzy oraz projektanci. </p>

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Szkło gastronomiczne dla profesjonalistów. W procesie projektowania kieliszków/szklanek biorą udział najbardziej utalentowani i nowatorscy barmani, sommelierzy oraz projektanci. Szkło sodowe zastosowane do produkcji kieliszków i szklanek Libbey zapewnia niespotykane parametry takie jak:

- wytrzymałość (poparta wieczystą gwarancją na wyszczerbienia)

- bezpieczeństwo (szkło z gwarancją Dura Tuff, po rozbiciu ma nieostre krawędzie, pęka na stosunkowo duże elementy- bardzo łatwe do posprzątania).

Technologia hartowania szkła Dura Tuff - hartowanie jedynie górnego fragmentu szklanki najbardziej narażonego na stłuczenie. Unikamy naprężenia całej szklanki i dzięki temu potłuczona szklanka nie „wybucha” rozpadając się na tysiące drobnych fragmentów, których posprzątanie zajmuje mnóstwo cennego czasu oraz dezorganizuje pracę restauracji czy klubu.

- żywotność (2000 cykli mycia bez matowienia)

- niepowtarzalny design

 

Libbey to jeden z największych na świecie producentów szkła zaprojektowanego i wyprodukowanego z myślą o gastronomii. Szkło Libbey użytkowane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Hilton, Radisson Blu, Marriott czy Sheraton na 5 kontynentach.

Ilość w opakowaniu: 12 szt.
Produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach.
Podana cena jest ceną dla 1 sztuki.

Kosz Cambro przeznaczony do transportu i magazynowania produktu to: 20S434

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

Opinie