Urządzenie Linarne Dwie Sieci z Rurą

Urządzenie Linarne Dwie Sieci z Rurą Plac Zabaw

Cena brutto: 9 027,22 zł (z VAT)
Cena netto: 7 339,20 zł
Ilość

Profesjonalne urządzenie linarne Dwie sieci z rurą to pomysł na wszelkiego rodzaju place zabaw. Składa się z dwóch siatek linarnych, zbudowanych z lin stalowo-polipropylenowych, rozciągniętych na właściwym stelażu i tunelu rurowego. Kolorowe rozwiązanie przeznaczone dla dzieci od 3 do 15 roku życia. Produkt posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Jest malowany metodą proszkową.

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Zapytaj o produkt

Urządzenie Linarne Dwie Sieci z Rurą Plac Zabaw

Urządzenie Linarne Dwie Sieci z Rurą Plac Zabaw

<p>Profesjonalne urządzenie linarne Dwie sieci z rurą to pomysł na wszelkiego rodzaju place zabaw. Składa się z dwóch siatek linarnych, zbudowanych z lin stalowo-polipropylenowych, rozciągniętych na właściwym stelażu i tunelu rurowego. Kolorowe rozwiązanie przeznaczone dla dzieci od 3 do 15 roku życia. Produkt posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Jest malowany metodą proszkową.</p>

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Opis

Urządzenie linowe o konstrukcji, składającej się z dwóch siatek lin stalowo-polipropylenowych rozpiętych na stelażu z rur oraz tunelu rurowego. Produkt przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Linarium jest doskonałą propozycją na przedszkolne, szkolne i osiedlowe place zabaw – funkcjonalność i ciekawy, nowoczesny design sprawiają, że tego typu urządzenia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Produkt spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176:2009, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji COBRABiD w Warszawie.

konstrukcja z rur 48 i 60 mm
siatki z lin stalowo polipropylenowych
liny 16 mm
wypełnienia boczne z tworzywa HDPE
tunel rurowy plastikowy
elementy metalowe cynkowane ogniowo i malowane proszkowo

Szczegóły produktu

12.08.1.

Opis

Wysokość
1,62 m
Szerokość
2,1 m
Długość
1,7 m

Specyficzne kody

Opinie