dotare.pl przedstawia swoją nową kolekcję KUB, design i modułowość.

Propozycja systemu modułowego, który pozwala na swobodne budowanie własnej funkcjonalności

System Kub to propozycja systemu modułowego, który pozwala na swobodne budowanie własnych funkcjonalności. Elementy są dostępne w wielu kolorach, rozmiarach i kształtach. Umożliwia to zbudowanie idealnego produktu do łazienki lub toalety.

System Kub jest łatwy w montażu i demontażu. Można go również łatwo stosować w dowolnym miejscu, ponieważ wszystkie elementy są wykonane z trwałych materiałów, co sprawia, że nadają się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

dotare.pl prezentuje nową kolekcję KUB, design i modułowość.

dotare.pl prezentuje nową kolekcję KUB, design i modułowość.

Koncepcja kolekcji opiera się na systemie modułowym, który pozwala na łatwy montaż poszczególnych brył mebli. Marka wprowadza również nowe elementy, takie jak podstawki z laserowo wycinaną grafiką, a nawet lampę stołową - wszystko w jednym języku projektowym, który doskonale pasuje do pozostałych elementów serii KUB.

Przedstawiamy nasz nowy produkt KUB

KUB to nowy produkt, który pozwala na swobodne budowanie własnej funkcjonalności. System KUBIK składa się z dwóch części: obudowy i modułów. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości aluminium o eleganckiej powierzchni i może być wyposażona w dowolny moduł. Moduł może być umieszczony w dowolnym miejscu na powierzchni obudowy za pomocą magnesów lub śrub (w zależności od modelu).

Dzięki niemu zawsze będziesz miał miejsce, gdzie możesz odpocząć, zamknąć rower i wyrzucić śmieci.

Kub to system modułowy, który można wykorzystać do stworzenia własnej funkcjonalności. Jest on wykonany z trwałych materiałów, które będą służyć przez lata.

Kub jest produktem, który można kupić przez Internet. Występuje w dwóch wersjach: jednej dla miasta, gdzie rowerzyści są w ciągłym ruchu, i drugiej dla osób, które jeżdżą na rowerze na łono natury lub do małych miast i wsi.

Dzięki niemu zawsze będziesz miał gdzie odpocząć, zapiąć rower i wyrzucić śmieci po posiłku w pobliskiej restauracji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami na naszej stronie internetowej - dotare.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, zapraszamy na nasze strony internetowe: dotare.pl oraz dote.co.uk, gdzie znajduje się szczegółowa prezentacja całej kolekcji KUB.

Zachęcamy również do zaglądania na naszą stronę na facebooku, gdzie publikujemy aktualności dotyczące nowych produktów i trendów w aranżacji wnętrz.

Zapomnij o nudnych konstrukcjach w odcieniach szarości, odkryj możliwości, jakie daje indywidualny i funkcjonalny system KUB.

Zapomnij o nudnych konstrukcjach w odcieniach szarości. Odkryj możliwości, jakie daje indywidualny i funkcjonalny system KUB.

System KUB składa się z elementów modułowych, które można łączyć, tworząc konstrukcję z dowolną liczbą pomieszczeń, niezależnie od ich kształtu i wielkości. Wzornictwo i cechy ergonomiczne, a także trwała konstrukcja sprawiają, że jest on łatwy w użyciu dla każdego, od dzieci po dorosłych, w tym dla osób niepełnosprawnych.

Komentarze