Ranking top betonowych stołów do ping ponga

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów betonowych stołów do ping-ponga. Niektóre są bardziej wytrzymałe od innych, ale wszystkie mogą być używane na zewnątrz, aby cieszyć się tenisem stołowym w każdych warunkach pogodowych. Oto nasz ranking najlepszych betonowych stołów do ping ponga:

1. Betonowy stół do ping-ponga malowany

To zdecydowanie najatrakcyjniejszy model ze względu na swoje walory estetyczne. Doskonale imituje wygląd stołów używanych w pomieszczeniach zamkniętych. Ten rodzaj betonowego stołu do tenisa stołowego jest impregnowany lakierem ochronnym, dzięki czemu farba nie odpada pod wpływem deszczu lub silnego promieniowania UV. Mogą być pomalowane na zielono lub niebiesko.

2. Betonowy stół do tenisa stołowego do wkopania w ziemię

Tylko solidny stół zapewnia prawdziwą radość z gry. Dlatego warto postawić na betonowe stoły do tenisa stołowego z wydłużonymi nogami, które wkopuje się w ziemię. Dzięki temu wyróżniają się one wyjątkową stabilnością niezależnie od okoliczności.

3. Wolnostojący betonowy stół do ping-ponga do użytku zewnętrznego [nazwa produktu]

Miłośnicy sportów uprawianych na świeżym powietrzu równie chętnie sięgają po modele wolnostojące. Ich główną zaletą jest mobilność. Dlatego są lżejsze niż inne konstrukcje i konieczne jest znalezienie dla nich odpowiednio równej powierzchni. Dlatego wolnostojący betonowy stół do ping ponga doskonale sprawdza się w szkołach, na osiedlowych placach zabaw i w innych miejscach o dość dużej przestrzeni do gry.

4. Wolnostojący betonowy stół pingpongowy do użytku zewnętrznego [nazwa produktu]

Najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest zakup profesjonalnego stołu betonowego od producenta. Niektórzy jednak decydują się na samodzielne zbudowanie konstrukcji. Co jest do tego potrzebne? Przede wszystkim odpowiednie narzędzia: młotek, śrubokręty, szlifierka, kielnia lub piła. Ponadto potrzebna jest wylewka betonowa, pręty zbrojeniowe i płyty OSB.

5. Wolnostojący betonowy stół pingpongowy do użytku zewnętrznego [nazwa produktu]

Na samym początku należy przygotować płytę wiórową OSB. Jej grubość powinna wynosić co najmniej 8 cm, tak aby stół

 Najlepsze betonowe stoły do ping ponga to te, które zostały zaprojektowane i zbudowane przez profesjonalistów.

I choć może Cię kusić, aby samemu podjąć się tego zadania, nie jest to takie proste, jak się wydaje - będziesz potrzebował wielu narzędzi i materiałów.

Na szczęście, jeśli szukasz betonowego stołu do tenisa stołowego do swojego domu lub firmy, istnieje wiele opcji dostępnych u producentów specjalizujących się w produkcji takich stołów.

Komentarze