Donice betonowe kwadratowe

Donice betonowe kwadratowe ogrodowe i miejskie wybierz rozmiar i kup

Aktywne filtry

Donice betonowe kwadratowe, charakteryzują się niezwykłą trwałością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Dzięki znajomości aktualnych trendów architektonicznych, stworzyliśmy donice, zgodne ze współczesnym wzornictwem. Nasza oferta, z pewnością spełni oczekiwania każdego odbiorcy, niezależnie czy są to osoby prywatne, czy też klienci biznesowi, poszukujący rozwiązań do terenów miejskich, parków, deptaków, placów czy firm. Donice betonowe kwadratowe mogą być wolnostojącą dekoracją przy wejściu do budynków i domów lub stanowić nowoczesną konstrukcję do wmontowania koszy na śmieci.

Umieszcza się je wszędzie tam, gdzie chcemy poprawić wygląd przestrzeni za pomocą kwiatów. Wykonane są z betonu, który jest odporny na warunki atmosferyczne oraz wyróżnia się estetycznym wyglądem. Dodatkowo, dzięki swojej masywnej konstrukcji i solidności, donice są mniej podatne na zniszczenia mechaniczne. Donice kwadratowe, dostępne są w różnych wymiarach i wzorach, co sprawia że idealnie dopasują się do każdej aranżacji.

 Nasze donice z betonu architektonicznego są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów i są zaprojektowane tak, aby trwać. Są również łatwe w montażu i można je umieścić w każdym miejscu przeznaczonym pod zabudowę architektoniczną.

Dostępne w naszej ofercie donice miejskie są dedykowane specjalnie na potrzeby obszarów wielkomiejskich - idealne dla zarządców miast, którzy chcą zapewnić swoim mieszkańcom dostęp do czystego powietrza i świeżej zieleni.

Jeśli szukasz sposobu na zadbanie o zieleń w swoim mieście, nie szukaj dalej niż nasze betonowe kwietniki i donice ogrodowe!

Normy jakie muszą spełnić donice betonowe kwadratowe miejskie ogrodowe:

  • PN-B-06265:2018-10/Ap1:2019-05 „Beton: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność- Krajowe uzupełnienie PN-EN 206+A1:2016-12 ”
  • PN-EN 1176-1:2017-12 „Wyposażenie placów zabaw i nawierzchnia - Część 1: Ogólne wymagania bezpieczeństwa i metody badań”.
  • PN-EN 13198:2005 „Prefabrykaty z betonu. Elementy małej architektury ulic i ogrodów”.