Donice betonowe prostokątne

Donice betonowe prostokątne duże i małe największy wybór - sklep

Aktywne filtry

Donice betonowe prostokątne występują w wielu wymiarach, co pozwala dobrać je idealnie do swoich potrzeb. Można znaleźć wersje w niewielkich wymiarach, co będzie idealnym rozwiązaniem dla sezonowych kwiatów lub niewielkich krzewów. Kolejną propozycją są większe wersje, w których dobrze sprawdzają się drzewa, krzewy, które bez wątpienia stanowią ciekawy element miejskiej architektury czy nowoczesnego ogrodu. Kwiaty w doniczkach, nie są dla nas już nadzwyczajnym widokiem, lecz niewielkie drzewa czy krzewy, wciąż budzą naszą ciekawość i przykuwają uwagę.

Donice betonowe prostokątne używane są w parkach miejskich, przed firmami i wejściami do domów. Spotykać je możemy już praktycznie w każdym mieście, jako nieodłączny element nowoczesnej architektury. Cechuje je wysoka odporność na niesprzyjające warunki pogodowe jak mróz, deszcz czy śnieg. Ciekawy, ponadczasowy design, wpasuje się w każde przestrzenie, stanowiąc nietypowy element ozdobny.

Normy jakie muszą spełnić donice betonowe kwadratowe miejskie ogrodowe:

  • PN-B-06265:2018-10/Ap1:2019-05 „Beton: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność- Krajowe uzupełnienie PN-EN 206+A1:2016-12 ”
  • PN-EN 1176-1:2017-12 „Wyposażenie placów zabaw i nawierzchnia - Część 1: Ogólne wymagania bezpieczeństwa i metody badań”.
  • PN-EN 13198:2005 „Prefabrykaty z betonu. Elementy małej architektury ulic i ogrodów”.