Lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania

Lampa bakteriobójcza atestowana z certyfikatem do pracy w placówkach:

  • medycznych, szkołach, przedszkolach firmach
  • zakładach produkcyjnych, Gminach, Urzędach

W sklepie internetowym dotare.pl zamówisz lampę z bezpieczną dostawą oraz montażem w dowolnym miejscu w Polsce i Europie. Posiadamy tylko profesjonalne certyfikowane produkty Polskiej produkcji. Nasze lampy przeszły badania i posiadają aprobaty techniczne, które umożliwiają pracę nawet na blokach operacyjnych w szpitalach Państwowych i prywatnych. Zabijają 99.9% bakterii i wirusów różnego typu. Wszystkie lampy są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem podczas transportu do klienta.

Aktywne filtry

Lampa bakteriobójcza bezpośredniego działania, czyli najlepszy produkt na rynku

Lampa bakteriobójcza bezpośredniego działania przeznaczona jest do użytku między innymi w placówkach szkolnych, medycznych, budżetowych, zakładach produkcyjnych, jak i również małych i większych przedsiębiorstwach. 

W dotare.pl możesz zamówić światła, które można bezpiecznie dostarczyć i zamontować w dowolnym miejscu w Polsce i Europie. Posiadamy wyłącznie profesjonalnie certyfikowane produkty wyprodukowane w Polsce. Nasze lampy zostały przetestowane i uzyskały aprobatę techniczną i mogą normalnie pracować nawet na salach operacyjnych szpitali państwowych i prywatnych. Mogą zabić 99,9% różnych bakterii i wirusów. Lampa bakteriobójcza bezpośredniego działania cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Wszystkie żarówki są odpowiednio zapakowane i zabezpieczone na czas transportu do klienta, aby zapobiec uszkodzeniom. Ścienna lampa bakteriobójcza zastosowana w pomieszczeniu o powierzchni 6 metrów kwadratowych będzie wytwarzać promieniowanie UV-C o odpowiedniej długości fali, aby zabijać wirusy i bakterie na powierzchni.

Od ponad 100 lat promieniowanie UV-C jest jedną z dobrze działających metod dezynfekcji. Zaleca się natychmiastowe opuszczenie pomieszczenia po każdym włączeniu żarówki, ponieważ promieniowanie UV-C jest niszczące dla ludzi.

Komercyjne urządzenia, tak zwane oświetleniowe przeznaczone do lamp bakteriobójczych w odpowiedni sposób wytwarzają silne promieniowanie UV w obszarze promieniowania UV-C. Promieniowanie UV-C w zakresie długości fal od 250 do 270 nanometrów może skutecznie czyścić wodę, powietrze bez konieczności stosowania produktów chemicznych.

Promieniowanie UV-C we właściwy sposób działa całkowicie fotolitycznie na przyjęte DNA mikroorganizmów, do których zalicza się bakterie oraz pleśnie, jak i również pewne drożdże oraz wirusy. Zostają one absorbowane poprzez występujące kwasy nukleinowe oraz przyjęte białka energią promieniowania UV-C mogąc wywoływać pewne reakcje chemiczne, a poza tym doprowadzać do zabijania mikroorganizmów i swoistego ograniczenia ich zdolność do przyjętej replikacji.