Szafy mroźnicze i chłodnicze labolatoryjne

Aktywne filtry

Lodówki na szczepionki

Nasza bogata oferta zawiera wysokiej jakości lodówki na szczepionki i inne medykamenty. Produkty, które posiadamy, pozwalają na monitoring i bezpieczne przechowywanie wyrobów medycznych w odpowiedniej temperaturze. Posiadamy chłodziarki, zamrażali i lodówki charakteryzujące się małą, średnią i dużą pojemnością. Dostępna regulacja, pozwala na dostosowanie temperatury panującej w wewnątrz do indywidualnych wymagań. Popularne modele oferują magazynowanie w temperaturach ok. +2 / +8 stopni Celsjusza, jednak posiadamy lodówki na szczepionki pozwalające na przechowywanie szczepionek w temperaturze nawet -85 stopni Celsjusza. 

Nasze produkty to gwarancja wysokiej jakości oraz niezawodności. Cechuje je intuicyjna obsługa oraz łatwość pielęgnacji. Szafy chłodnicze w naszej ofercie, posiadają systemy odszraniające oraz alarmujące gdy drzwiczki są otwarte. Stały monitoring zasilania i temperatury pozwoli na komfortową  i bezpieczną obsługę urządzenia. 

Lodówki do aptek

Każda apteka na swoim wyposażeniu powinna posiadać lodówki do leków. To urządzenie, które jest potrzebne do prawidłowego przechowywania preparatów medycznych. W przypadku ich złego magazynowania, mogą utracić swoje właściwości lecznicze lub wręcz przeciwnie – stać się zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów. 

Szafy na szczepionki

Sprzęt ten, wyposażony jest m.in. w elektroniczne regulatory, które pozwalają na kontrolowanie temperatury w określonym przedziale. Mogą również informować o przekroczeniu danej ilości stopni Celsjusza. Atutem takich urządzeń jest niski pobór energii i cicha, bezawaryjna praca. 

Szafy chłodnicze i mroźne

Profesjonalne komory chłodnicze do przechowywania leków znajdują bardzo szerokie zastosowanie w branży farmaceutycznej. Od aptek, hurtowni i szpitali, po laboratoria. Urządzenia pozwalają na bezpieczne i należyte przechowywanie wyrobów medycznych, szczególnie podczas sytuacji, gdy wymaga się ich magazynowanie w niskich temperaturach. Nasza oferta zawiera komory chłodnicze w różnych wymiarach, dzięki czemu spełnimy potrzeby każdego klienta. Każdy sprzęt jest wyposażony w nowoczesną instalację chłodniczą, która pozwala na utrzymanie pożądanej temperatury i gwarantuje bezawaryjną, cichą pracę przez długi czas.