Lampy bakteriobójcze przepływowe

Lampy bakteriobójcze przepływowe - poczas ich pracy możesz przebywać w pomieszczeniu i gwarantują 99,9% skuteczność w zakresie zabijania bakterii i wirusów. Nasze lampy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i Atesty zapewniające im wysoką skuteczność w walce z zagrożeniem w:

- szpitalach - szkołach - firmach - gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, fryzjerskich, medycyny estetycznej, zabiegowych - zakładach produkcyjnych - gminach i urzędach
Każda lampa przepływowa jest odpowiednio zabezpieczona i spakowana do wysyłki zgodnie z normami wskazanymi przez firmy kurierskie tak, aby bezpiecznie je dowieść do klienta końcowego.

Aktywne filtry

Lampy bakteriobójcze przepływowe

Strumieniowe lampy bakteriobójcze - możesz przebywać w pomieszczeniu podczas pracy, gwarantują 99,9% skuteczność zabijania bakterii i wirusów. Nasze lampy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty zapewniające ich skuteczność w przeciwdziałaniu zagrożeniom w nakierowaniu na lampy bakteriobójcze przepływowe.

Każda lampa przepływowa została odpowiednio zamocowana i zapakowana zgodnie ze standardami wskazanymi przez firmę kurierską do wysyłki i bezpiecznej dostawy do klienta końcowego. Faktem jest, że duże grono osób stawia na lampy bakteriobójcze przepływowe.

Lampa bakteriobójcza z kategorii flow znajduje zastosowanie głównie w pokoju personelu oraz w miejscu, w którym podczas różnych zabiegów zaleca się walkę z wirusami i bakteriami.

Mikroorganizmy znajdą się w obszarze promieniowania lamp działania, a w sytuacji lamp z w pełni wymuszoną wentylacją w pomieszczeniu przeprowadzanej dezynfekcji. Faktem jest, że promieniowanie UV-C całkowicie nieodwracalnie je dezaktywuje. W pomieszczeniu wymagającym bezpiecznego i skutecznego oczyszczania powietrza niezastąpione są lampy sterylizacyjne z filtrami, które wykorzystują metody dezynfekcji przepływowej. Ekranowane światło UVC nie przedostanie się na zewnątrz lampy.

Dzięki wymuszonej cyrkulacji powietrze przepływa przez wnętrze lampy, gdzie jest oświetlone i oczyszczane, a następnie wypychane. W ofercie znajdą się światła dwufunkcyjne.

Podwójna funkcja lampy umożliwia jej włączenie i może być również używana do bezpośredniej dezynfekcji powierzchni. Należy jednak pamiętać, że stosując żarówkę w takiej formie należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa dotyczących dezynfekcji bezpośredniej oraz nie przebywać w pomieszczeniu dezynfekcji