Lampy bakteriobójcze przepływowe

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Lampy bakteriobójcze przepływowe - poczas ich pracy możesz przebywać w pomieszczeniu i gwarantują 99,9% skuteczność w zakresie zabijania bakterii i wirusów.

Nasze lampy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i Atesty zapewniające im wysoką skuteczność w walce z zagrożeniem w:

- szpitalach

- szkołach

- firmach

- gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, fryzjerskich, medycyny estetycznej, zabiegowych

- zakładach produkcyjnych

- gminach i urzędach

Każda lampa przepływowa jest odpowiednio zabezpieczona i spakowana do wysyłki zgodnie z normami wskazanymi przez firmy kurierskie tak, aby bezpiecznie je dowieść do klienta końcowego.

Lampy bakteriobójcze z kategorii przepływowe są to lampy głównie wybierane do miejsc, gdzie wskazana jest walka z wirusami i bakteriami podczas przebywania w pomieszczeniach osób w pracy oraz podczas zabiegów różnego typu. Sugerowana odległość lampy bakteriobójczej od pracownika to 110 - 150 cm. Cześć modeli lamp przepływowych posiada dodatkowo w standardzie filtr Hepa, który dodatkowo chroni pracowników i osoby przebywające w jednym pomieszczeniu.
Promieniowanie UV-C nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz drobnoustroje gdy tylko powyższe znajdują się w zasięgu promieni emitowanych przez lampy bezpośredniego działania i w komorze dezynfekcyjnej w przypadku lamp przepływowych z wymuszonym obiegiem powietrza.

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło