Donice betonowo drewniane

Donice betonowo drewniane okrągłe i prostokątne do ogrodu i parku

Aktywne filtry

Codzienne wyzwania, jakie niosą za sobą praca czy inne obowiązki, często uniemożliwiają nam odpowiednią pielęgnację naszego ogrodu.
W takim wypadku należy szukać bezobsługowych i trwałych rozwiązań, niewymagających czasu lub jego minimalną ilość.

Naprzeciw oczekiwaniom przychodzimy z propozycją, oferując donice betonowo drewniane, które idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń. Betonowe drewno to cudowna imitacja drewna, która wykonana jest z betonu.
Niezwykła dbałość o odwzorowanie wyglądu drewna, ze wszystkimi szczegółami sprawi, że ciężko będzie odróżnić ten materiał od oryginału.
Zadbają o to detale jak słoje, sęki czy unikalna, charakterystyczna struktura.

Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest niezwykła trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne jak mróz, śnieg czy deszcz. Ponadto nie wymaga praktycznie żadnych prac konserwacyjnych, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy nie mają czasu na częstą pielęgnację. Donice betonowo-drewniane mogą tworzyć całe kompozycje ozdobne i można wykorzystać je na kwiaty, krzewy czy drzewka.

Normy jakie muszą spełnić donice betonowe kwadratowe miejskie ogrodowe:

  • PN-B-06265:2018-10/Ap1:2019-05 „Beton: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność- Krajowe uzupełnienie PN-EN 206+A1:2016-12 ”
  • PN-EN 1176-1:2017-12 „Wyposażenie placów zabaw i nawierzchnia - Część 1: Ogólne wymagania bezpieczeństwa i metody badań”.
  • PN-EN 13198:2005 „Prefabrykaty z betonu. Elementy małej architektury ulic i ogrodów”.