Donice betonowe sześciokątne

Donice betonowe sześciokątne dobierz wymiar i kolor donicy do potrzeb

Donice betonowe sześciokątne

Aktywne filtry

Szukasz eleganckiego, subtelnego rozwiązania dla Twojego ogrodu? Przedstawiamy donice betonowe sześciokątne, które są idealnym pomysłem na stworzenie nietypowej oraz wytrzymałej aranżacji w ogrodzie, na działce, balkonie oraz tarasie.
Donice te całkowicie rozwiązują problem ciągłej pielęgnacji. To niezwykle trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne rozwiązanie, które nie wymaga żadnych zabiegów pielęgnacyjnych, a ponad donice są odporne na całoroczne warunki pogodowe.

Duży mróz, silny deszcz czy duża temperatura nie jest w stanie ich zniszczyć.

Donice betonowe sześciokątne będą powiewem świeżości i eleganci w każdy miejscu, w którym się znajdą. Posiadają różnorodne rozmiary, dzięki czemu możemy stworzyć z nich niepowtarzalną kompozycję. Pomieszczą krzewy, krzaki, kwiatki i wszelkiego rodzaju rośliny, które wymagają większej ilości ziemi. Sprawdzą się w sytuacji, gdy chcemy postawić kilka donic obok siebie, niekoniecznie w jednym rzędzie.

Normy jakie muszą spełnić donice betonowe kwadratowe miejskie ogrodowe:

  • PN-B-06265:2018-10/Ap1:2019-05 „Beton: Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność- Krajowe uzupełnienie PN-EN 206+A1:2016-12 ”
  • PN-EN 1176-1:2017-12 „Wyposażenie placów zabaw i nawierzchnia - Część 1: Ogólne wymagania bezpieczeństwa i metody badań”.
  • PN-EN 13198:2005 „Prefabrykaty z betonu. Elementy małej architektury ulic i ogrodów”.