Lampy bakteriobójcze przemysłowe przepływowe

Lampy bakteriobójcze przemysłowe przepływowe podczas pracy, których pracownik może przebywać w pomieszczeniu
- hali - to najczęstszy wybór firm i zakładów produkcyjnych w Polsce i Europie, który gwarantuje bezpieczną pracę wolną od zakażeń i wirusów.
Profesjonalne lampy, które w 99,9% zabijają wszelkie bakterie i wirusy stosowane są głównie w:
- zakładach stolarskich - firmach produkujących okna - firmach chemicznych i produkujących leki oraz medykamenty medyczne - firmach produkujących wyroby budowlane  - halach magazynowych - halach pakowania paczek w branży e commerce - inne
Badania zostały przeprowadzone przez Instytut Biotechnologii Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego w Łodzi

Aktywne filtry

Lampy bakteriobójcze przemysłowe przepływowe

Przedstawiając lampy bakteriobójcze przemysłowe przepływowe za pomocą całkowicie wymuszonej cyrkulacji powietrze ma za zadanie przepływać poprzez wnętrze lampy, gdzie zostaje zarówno oświetlane, jak i dezynfekowane. Po czym we właściwy sposób wypychane. Osłonięte światło UV-C nie przedostanie się na zewnątrz lampy, dzięki czemu można jej używać w pomieszczeniach, ponieważ w obecności ludzi powietrze musi być bezpiecznie i skutecznie dezynfekowane.

Po otwarciu przyjętego źródła światła lampy bakteriobójczej przemysłowej przepływowej powinno się we właściwy sposób skierować lampę na powierzchnię poprzez wskazany okres czasu, żeby w pełni skutecznie ją zdezynfekować. Należy jednak pamiętać, że światło UV-C jest szkodliwe dla skóry i oczu. Używając żarówki w tej formie, nie możesz znajdować się w zasięgu wiązki

Działające produkty przeznaczone do całkowicie skutecznej dezynfekcji pomieszczeń przejściowych, pomieszczeń do pakowania, a także przyjętych procesów produkcji spożywczej lub przemysłowej oraz hal.