Ławki betonowe łukowe

Ławki betonowe łukow z oparciem lub bez twórz dowolne kształty ławek

Aktywne filtry

Ławki betonowe łukowe konstrukcja

Swoją konstrukcją, umożliwią stworzenie pięknych i oryginalnych przestrzeni, które będą zawierały kilka elementów tego typu. Łukowa konstrukcja sprawia, że możemy stworzyć okrąg, półokrąg i wszelkie inne kształty, które akurat będą nam odpowiadały.

Jest to oryginalne rozwiązanie, na miarę XXI wieku, które z pewnością ożywi nudne i szare, miejskie przestrzenie.

Uniwersalność ławek betonowych łukowych, pozwala na umieszczenie ich wszędzie tam, gdzie tylko chcemy. Ich stabilna i wytrzymała postawa z betonu, gwarantuje odporność na wszelkie warunki atmosferyczne jak śnieg, grad, deszcz, wichury, burze czy słońce. Jest to rozwiązanie, które nie wymaga szczególnej opieki i jest odporne na wszelkie akty wandalizmu.

Ławki betonowe łukowe – zastosowanie

Produkty tego typu to świetna propozycja dla miast, gmin, szkół, ośrodków i firm. Ich innowacyjna konstrukcja wpasuje się w trendy obecnej architektury. Podkreślą nowoczesność miejsca i nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru.
Istnieje również możliwość połączenia ławek betonowych łukowych z innymi produktami z tej rodziny. Współczesne trendy wręcz namawiają nas do eksperymentowania, toteż poleca się stosowanie np. naprzemiennie ławek betonowych łukowych z ławkami betonowymi z oparciem lub bez.  Optymalnym dodatkiem są również kosze betonowe na śmieci, które dopełnią całość aranżacji.

Beton i drewno w ławkach łukowych

To połączenie, które nie często się widuje, ale pięknie się sprawdza.

W tym przypadku beton stanowi mocny fundament dla Twojego miejsca do siedzenia, a drewniane listwy tworzą wygodne siedzisko. Betonowe kawałki są wykończone zewnętrzną warstwą jasnego kruszywa, co daje im maksymalnie atrakcyjny wygląd.

Listwy drewniane są również piękne, ale są bardziej kruche niż beton - więc jeśli jedna pęknie lub zostanie uszkodzona, nie musisz wymieniać całego siedziska. Możesz po prostu wymienić złamany lub uszkodzony kawałek!

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się inaczej lub Resetuj hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć