Ławki betonowe łukowe

Ławki betonowe łukow z oparciem lub bez twórz dowolne kształty ławek

Aktywne filtry

Ławki betonowe łukowe konstrukcja

Swoją konstrukcją, umożliwią stworzenie pięknych i oryginalnych przestrzeni, które będą zawierały kilka elementów tego typu. Łukowa konstrukcja sprawia, że możemy stworzyć okrąg, półokrąg i wszelkie inne kształty, które akurat będą nam odpowiadały.

Jest to oryginalne rozwiązanie, na miarę XXI wieku, które z pewnością ożywi nudne i szare, miejskie przestrzenie.

Uniwersalność ławek betonowych łukowych, pozwala na umieszczenie ich wszędzie tam, gdzie tylko chcemy. Ich stabilna i wytrzymała postawa z betonu, gwarantuje odporność na wszelkie warunki atmosferyczne jak śnieg, grad, deszcz, wichury, burze czy słońce. Jest to rozwiązanie, które nie wymaga szczególnej opieki i jest odporne na wszelkie akty wandalizmu.

Ławki betonowe łukowe – zastosowanie

Produkty tego typu to świetna propozycja dla miast, gmin, szkół, ośrodków i firm. Ich innowacyjna konstrukcja wpasuje się w trendy obecnej architektury. Podkreślą nowoczesność miejsca i nadadzą mu niepowtarzalnego charakteru.
Istnieje również możliwość połączenia ławek betonowych łukowych z innymi produktami z tej rodziny. Współczesne trendy wręcz namawiają nas do eksperymentowania, toteż poleca się stosowanie np. naprzemiennie ławek betonowych łukowych z ławkami betonowymi z oparciem lub bez.  Optymalnym dodatkiem są również kosze betonowe na śmieci, które dopełnią całość aranżacji.

Beton i drewno w ławkach łukowych

To połączenie, które nie często się widuje, ale pięknie się sprawdza.

W tym przypadku beton stanowi mocny fundament dla Twojego miejsca do siedzenia, a drewniane listwy tworzą wygodne siedzisko. Betonowe kawałki są wykończone zewnętrzną warstwą jasnego kruszywa, co daje im maksymalnie atrakcyjny wygląd.

Listwy drewniane są również piękne, ale są bardziej kruche niż beton - więc jeśli jedna pęknie lub zostanie uszkodzona, nie musisz wymieniać całego siedziska. Możesz po prostu wymienić złamany lub uszkodzony kawałek!